چای، این نوشیدنی سنتی و محبوب ایرانی، به هویت شرکت گلستان گره خورده‌است.اکثر خانواده‌های ایرانی چای را با گلستان و گلستان را با چای می‌شناسند. چای گلستان سابقه‌ای به قدمت‌ خود شرکت دارد. این شرکت جاافتاده و مشهور، بهترین و مرغوب‌ترین برگ‌های چای و ترکیبات مختلف خوش‌طعم و عطر را از اقصی نقاط ایران و جهان انتخاب می‌کند و در بسته‌بندی‌هایی متنوع و مورد پسند سلایق مختلف به بازار عرضه می‌کند.به علاوه، در حال حاضر شرکت گلستان با ابزار‌آلات مدرن و تکنولوژیکی که در زمینه‌ی بسته‌بندی در اختیار دارد، خودش به یکی از قوی‌ترین تولید‌کنندگان انواع چای ایرانی از جمله چای لاهیجان تبدیل شده و محصولاتش در رده‌ی با کیفیت‌ترین محصولات و قابل رقابت با دیگر برند‌های جهانی است. شرکت معتبر چای تویینیگز، که عمرش به بیش از 300 سال می‌رسد، از سال 1385 همکاری مشترک خود را با گلستان شروع کرد و محصولات آن حالا توسط شرکت گلستان بسته‌بندی و در بازار ایران توزیع می‌شود.

شاید برای‌تان جالب باشد اگر مختصری از تاریخچه‌ و مسیر رشد و موفقیت این شرکت بخوانید:

شرکت گلستان، اولین شرکت مدرن توزیع و بسته‌بندی چای در ایران، توسط محمد گرامی در سال 1332 تأسیس شد. محمدگرامی پیش از آنکه تبدیل به یکی از شناخته‌شده‌ترین تجار و کارآفرینان برتر در ایران بشود در واقع فرزند یک خانواده‌ی معمولی یزدی بود که به سختی زندگی خود را می‌گذراندند. تلاش و انگیزه‌ بالای محمد گرامی پس از مدتی او را از یک بازاریاب ساده، تبدیل به سرشناس‌ترین تاجر چای در ایران قبل از انقلاب کرد. از این جهت، محمد گرامی را می‌توان پدر بازاریابی و توزیع مدرن چای در ایران دانست.

 پسر بزرگ او، محمدرضا گرامی، پس از انقلاب برای اولین بار در ایران، در دوران جنگ عراق که کار حمل و نقل و توزیع و فرآیند صادرات چای فله‌ای به مشکل برخورد و چای بهداشتی و تمیز در دسترس همگان قرار نداشت، توزیع چای کیسه‌ای را ‌(Tea Bag) در ارگان‌ها و ارتش شروع کرد. از همان زمان به بعد بازار چای تی بگ در ایران به وجود آمد و روزبه‌روز بیشتر جان گرفت.

این شرکت در مسیر‌ پیشرفت‌اش، طی بیش از پنجاه سال به مدد تلاش مداوم نیروهای متخصص و کاربلد آن، حضور پررنگ و فعالی در بازار داخلی و خارج از کشور داشته و سعی کرده همواره به ارائه محصولات غذایی دستچین شده از بهترین‌های جهان و با کیفیت، متنوع و درخور نیاز و سلیقه مردم ایران بپردازد.

تولید، تهیه و گزینش بهترین‌های جهان و ارائه‌ی سبد کاملی از محصولات مورد نیاز خانوار ایرانی، پاسخ‌گویی به نیاز‌های متنوع مصرف‌کنندگان از لحاظ اقتصادی و کیفی همراه با نوآوری و ارائه‌ی محصولاتی مطابق با سبک مدرن زندگی امروز، خط مشی گلستان است و همیشه به آن پایبند بوده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید