هودی، سویشرت ، پلیور و ژاکت مردانه

خرید اینترنتی هودی، سویشرت، پلیور و ژاکت بافت و جلوبسته و کلاه دار
جدیدترین مدل های 2021

سویشرت و پلیور مردانه

فصل سرما که از راه می رسد همه در تکاپوی تهیه لباس های گرم یا بیرون آوردن لباس های قدیمی از کمدشان هستند. لباس مردانه فقط به صورت تیشرت و شلوار یا پیراهن و شلوار خلاصه نمی شود. سویشرت و هودی یکی از لذت های فصول سرد است زیرا کمتر کسی است که در یک سویشرت خوش دوخت و گرم و نرم، خوش تیپ به نظر نرسد!

شاید در نگاه اول تصور کنیم این آیتم نیز مانند سایر لباس های مردان، ساده و فاقد جزئیات است اما باید دانست که سویشرت و پلیور مردانه انواع گوناگونی دارد و هر نوع آن برای استایل و موقعیت به خصوصی به کار می رود.

انواع سویشرت های مردانه

سویشرت مردانه را می توان به سه دسته کلی تقسیم کرد: پلیور، سویشرت ورزشی (گرمکن) و سویشرت کلاهدار (هودی).

پلیور، همان طور که از نام آن (Pullover) مشخص است، به سویشرت جلو بسته ای گفته می شود که باید از روی سَر پوشید! این نوع سویشرت، فاقد کلاه و معمولا دارای مچ و کمرِ کشباف است. سویشرت های ورزشی که معمولا با یک زیپ بسته می شوند غالبا از متریال مصنوعی و سبک تهیه می شوند تا هنگام فعالیت های ورزشی، عرق بدن را به خود جذب کنند و در برابر باد و سرما نیز مقاوم باشند. همین نوع، زمانی که یک کلاه به آن اضافه می شود، نام هودی به خود می گیرد.

ترندی ترین سویشرت های مردانه

پلیور راه راه

همان طور که تی شرت و پیراهن راه راه جزو کالاهای اساسی در کمد لباس هر مرد خوش پوش است، پلیور راه راه نیز تقریبا به هر کسی می آید. پلیورهایی که دارای راه راه های افقی هستند را می توانید روی پیراهن مردانه و یا تیشرت بپوشید. این پلیورها اغلب به بدن نمی چسبند و تن خور آزاد دارند.

هودی با جیب جلوی شکم

هودی های اسپرت و ورزشی که معمولا لوگو و چاپ نیز روی آن دیده می شود، برای مردان جوان حکمِ یکی از ضروریات زندگی را دارد. نوعی از این هودی ها که دارای یک جیب کیسه مانند در جلو هستند و هر دو دست داخل جیب جای می گیرد محبوب ترین نوع آن است. برای ست کردن هودی ها از شلوار جین راسته یا شش جیب و یک جفت کفش ورزشی خوش رنگ استفاده کنید.

سویشرت یقه گرد

در میان انواع یقه برای سویشرت های جلوبسته، سویشرت های یقه گرد از بقیه محبوب تر اند. این سویشرت ها را می توانید روی پولوشرت یا پیراهن مردانه نیز بپوشید.

سویشرت یقه هفت

سویشرت ها یا بافت های یقه هفت نیز طرفداران خود را دارد. سویشرت های یقه هفت معمولا دارای تن خورِ فیت و چسبان اند و معروف ترین طرح برای این نوع سویشرت نیز طرح لوزی است.   

سویشرت دکمه دار

سویشرت های جلو باز که با چند دکمه بسته می شوند ممکن است از نوع کلاه دار یا بدون کلاه باشند. این سویشرت ها یا بافت ها که با نام ژاکت مردانه نیز شناخته می شوند هم در استایل رسمی به کار می روند و هم در استایل اسپرت و ورزشی.

سویشرت آستردار

برخی سویشرت های زمستانه که برای دوام آوردن در سرما تهیه می شوند دارای یک لایه ضخیم خز یا حوله ای در داخل خود هستند. این سویشرت های ضخیم معمولا از نوع کمری بوده و کلاه دار هستند تا از سر نیز در مقابل باد و باران محافظت کنند.

سویشرت با آستین های طرح دار

روی آستین این سویشرت ها، طرح یا حروفی به صورت بزرگ و عمودی چاپ شده است. این سویشرت ها که می توانند جلوبسته یا جلو باز باشند آیتمی اسپرت به حساب می آیند و برای محیط های رسمی استفاده نمی شوند.

سویشرت بدون آستین

برخی هودی ها یا پلیورها، آستین ندارند. این سویشرت ها مخصوص ورزشکاران و کسانی است که فعالیت ورزشی زیادی دارند. بسکتبالیست ها، اسکیت بازان و جوانانی که به ورزش در محیط های باز علاقه دارند در فصول سرد می توانند از این آیتم ها استفاده کنند.

سویشرت با پیراهن مردانه

از آن جا که پوشیدن سویشرت روی پیراهن مردانه محبوبیت بسیار دارد و یکی از ست های معمول و متعارف به حساب می آید برخی تولیدکنندگان به این فکر افتادند که این دو را در قالب یک لباس با هم ترکیب کنند. پلیور هایی که یقه و آستین های پیراهن مردانه به آن ها متصل شده است برای محیط های رسمی و افرادی با سنین بالاتر کاربرد دارند و شما را از زحمتِ خریدن دو لباس و ست کردن آن ها با هم نجات می دهد.

پلیور یقه اسکی

پلیور یقه اسکی قرار است از گردن در برابر سوز سرما محافظت کند. پلیور یقه اسکی با بافت ریز و نرم را معمولا به عنوان یک آیتم رسمی می شناسند زیرا در کنار کت و شلوار جلوه ای بسیار شیک پیدا می کند. با این حال پلیورهای یقه اسکی که بافت درشتی دارند و تن خورشان آزادتر است می توانند در استایل کژوال و ورزشی به کار روند.

پلیور لانگ

در کنار  تیشرت های بلند وتونیک مانند که تیشرت لانگ نامیده می شوند، پلیورهای لانگ نیز وجود دارد که غالبا بافتی ریز دارند و از متریال سبک تهیه می شوند. پلیور لانگ نیز مانند تیشرت لانگ، آیتمی اسپرت و مورد علاقه جوانان است و پوشیدن آن با شلوارهای اسلش و اسنیکرهای بزرگ و یا بوت، استایل محبوبی بین سنین پایین تر به حساب می آید.

خیلی از سویشرت های مردانه دارای تن خور آزاد هستند و برخی نیز فری سایز تولید می شوند بنابراین خرید این لباس، چندان نیاز به اندازه سنجی ندارد. سویشرت مردانه را به راحتی می توانید آنلاین بخرید و زحمتِ گشتن در فروشگاه های مختلف را در هوای سرد به خود ندهید.

مدیسه به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین مد و سبک زندگی، تلاش کرده است تا انواع سویشرت های مردانه را متناسب با سلیقه روز و ترندهای جدید برای علاقه مندان به خرید آنلاین عرضه کند. کالاهایی از برندهای شناخته شده مانند Greystone و Doppel Ganger و آثار طراحان و برندهای مطرح ایرانی مانند یونیتی و هیتو استایل در مدیسه ارائه می شود تا شما از میان مجموعه متنوعی از کالاهای باکیفیت، کالای موردنظرتان را بیابید و خریدی راحت و با اطمینان انجام دهید.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید