auratic

کمپانی Auratic در سال  2010به ثبت رسیده است و گردانندگان آن خاندان چائوژو هستند که بیش از 200 سال در چین به ساخت ظروف چینی دست‌ساز مشهورند.  این سنت 200 ساله با تکنولوژی مدرن درآمیخته است و این کمپانی را به یکی از برترین تولیدکنندگان چینی استخوانی تبدیل کرده است. کیفیت تولید ظروف چینی اوراتیک غیرقابل‌ مقایسه با سایر برندهای آسیایی و اروپایی است. مواد مصرفی هشت کارخانه اوراتیک در سطح کشورهای چین و مغولستان از بهترین کشور سازنده خود وارد شده‌است. به عنوان مثال خاک چینی این محصولات از نیوزلند، طلای مصرفی از آلمان، خاکستر ترکیب شده در فرمول محصول از انگلیس، قالب‌های محصولات از تایوان و لعاب استفاده شده از ژاپن خریداری می‌شود. نام این کمپانی از کلمه aurum به معنای طلا در لاتین و tic که صدای ظریف برخورد فنجان‌های چینی با هم است، برگرفته شده‌است.

 یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سرویس‌های چینی، نقوش و طرح‌های پرداخت‌شده بر آن‌هاست. نقوش کار شده بر محصولات سرویس‌های اوراتیک در عین سادگی از زیبایی و ظرافت چشم‌نوازی برخوردارند. از ویژگی‌های دیگر این محصولات می‌توان به تنوع و کاربردی بودن قطعات و در عین حال هماهنگی طرح‌ها و اشکال هر سرویس اشاره نمود.

ظروف چینی کمپانی Auratic که به نقاط مختلفی از جهان صادر می‌شود، از پرفروش‌ترین ظروف سرو و پذیرایی در بازار کشور آمریکا است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید