16 کالا


یک استایل منحصر به فرد؛ صادره از جمهوری موز!

بنانا ریپابلیک Banana Republic برندی آمریکایی در صنعت مد و پوشاک است که فرزند خلف کمپانی گپ GAP به حساب می‌آید. بنانا ریپابلیک در سال 1978 توسط مل و پاتریشیا زیگلر با تم سافاری و تولید لوازم سفر و کمپینگ افتتاح شد و چندین سال بعد، در سال 1983 توسط کمپانی گپ خریداری شده و رنگ و روی اعیانی‌تر و مجلل‌تری به خود گرفت.

این برند پیچ و تاب تازه‌ای در لباس‌های کلاسیک زنان و مردان سراسر جهان ایجاد کرد و لباس‌هایی مناسب حال و هواهای جدی‌تر وارد بازار نمود. شما در بنانا ریپابلیک هم می‌توانید برای محل کارتان لباس مناسب پیدا کنید، هم برای محافل رسمی و جلسات کاری و هم مهمانی‌هایی که برایتان بسیار مهم هستند.

شعار بنانا ریپابلیک "یک استایل واقعی از سبک مدرن آمریکایی" است. او باور دارد، استایل واقعی، چیزی فراتر از آن چیزی است که انسان به تن می‌کند. استایل واقعی، سبکی است که شما به شیوه‌ی آن زندگی می‌کنید، برای آن تصمیم می‌گیرید و آن را به جهان نشان می‌دهید.

بنانا ریپابلیک دارای بیش از 500 فروشگاه در ایالات متحده آمریکا، 40 فروشگاه در کانادا و بیش از 100 فروشگاه در آسیا، اروپا و خاورمیانه است. بیش از 700 شعبه‌ی بنانا ریپابلیک در سطح جهان وجود دارد.

 اکنون شما می‌توانید جدیدترین لباس‌های این برند معتبر و محبوب آمریکایی را برای اولین بار در بازار آنلاین ایران، در فروشگاه اینترنتی مدیسه به راحتی پیدا کرده و خریداری نمایید.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید