آرایشی بهداشتی

 
لوازم آرایش
 مراقبت و بهداشت مو
مراقبت و بهداشت پوست
 مراقبت و بهداشت شخصی
 آقایان
عطر و ادکلن

 

لوازم آرایشی نمايش همه

 
 

رنگ مو نمايش همه


 

لوازم بهداشتی نمايش همه

روتین پوستی

پاک کننده و تونر
پاک کننده و تونر
کرم دور چشم
کرم دور چشم
اسکراب و لایه بردار
اسکراب و لایه بردار
سرم و روغن پوست
سرم و روغن پوست
مرطوب کننده و آبرسان
مرطوب کننده و آبرسان
 ضد آفتاب
ضد آفتاب

 

جديدترين‌ها

لوازم آرایشی و عطر

خرید لوازم آرایش نه تنها یکی از ضروری‌ترین نیازهای هر خانم است، بلکه به یک سرگرمی جذاب تبدیل شده‌است. اکثر خانم‌ها تمایل دارند از قیمت لوازم آرایش و یا مدل‌های جدید لوازم آرایشی و بهداشتی باخبر باشند. علاوه بر لوازم آرایش صورت مانند کرم پودر، پنکک، کانسیلر، پرایمر و پودر فیکس، لوازم آرایش چشم مثل ریمل، سایه چشم، خط چشم یا مداد چشم نیز نزد خانم‌ها بسیار محبوب هستند.

مراقبت از پوست و مو

کرم‌ها و لوسیون‌های مراقبتی پوست مثل کرم ضدآفتاب، کرم مرطوب کننده، کرم آبرسان و کرم دور چشم از ملزومات مورد نیاز هر خانمی است که تمایل به مراقبت شخصی دارد. همچنین شامپو سر، کرم مو، سرم مو و سایر محصولات مراقبت از مو نیز مواردی هستند که برای خانم‌ها جذابیت دارند.

شامپوی سر

شامپوی سر یکی ازکالاهایی است که به نوعی شخصی محسوب می شود و هر کس شامپوی خاص خود را دارد. در میان انواع شامپوها مانند شامپو ضد ریزش مو، شامپو ضدشوره، شامپو بدون سولفات، شامپو کراتین و شامپو برای موهای خشک و چرب نمونه هایی هستند که هرکس برای خود برند و مدل خاصی را انتحاب می کند. شامپو کلیر، شامپو فولیکا، شامپو آلپسین، شامپو سریتا و شامپو گلیس برندهای معروفی هستند که در میان مصرف کنندگان ایرانی همیشه جایگاه خاصی داشته است و مصرف کنندگان توانسته اند به آنها اعتماد کنند. 

اگر شما بخواهید یک شامپو ضد ریزش مو و یا شامپو ضد شوره انتخاب کنید سراغ کدام برند می روید. آیا شامپو ضد ریزش مو فولیکا و یا شامپو ضدشوره کلیر انتخاب شما است و یا به سراغ برندهای نام آشنای ایرانی مانند شون و صحت می روید. طبیعتا مهم نیست که از کدام برند خرید می کنید مهم این است که کدام مدل و برند شامپو برای موهای شما به خوبی جواب می دهد.

پس بهتر است قبل از خرید شامپوی سر حتی شامپو بدون سولفات تجربه های کاربران دیگر را بخوانید یا آگاه شوید تا انتخاب دقیق تری داشته باشید. پس از آگاهی از شامپوی مناسب بهتر است بهترین شامپو را انتخاب کنید و دست به خرید بزنید. در این مرحله نوبت به امتحان و تجربه شخصی خودتان می رسد. حتما در یک دوره زمانی خاص شامپویی که انتخاب کرده اید را مصرف کنید تا مطمئن شوید که واقعا مشکل شما را برطرف می کند. 

بنابراین شامپو برای موهای خشک یا چرب، شامپو بدون سولفات و یا شامپو کراتین و یا شامپو ضد ریزش مو و یا شامپو ضد شوره از هر مدل یا برندی باشد - فولیکا، سریتا، گلیس، کلیر و آلپسین - باید برای موهای شما به خوبی پاسخگو باشد.

لوازم آرایش صورت

لوازم آرایش صورت انواع گوناگونی دارند که عبارتند از: کرم پودر، رژگونه، فیکساتور آرایش، تثبیت کننده آرایش، پرایمر، پنکیک، کانسیلر، کانتورینگ، هایلایتر، بی بی کرم و سی سی کرم.

کرم پودر

کرم پودر باید قدرت پوشش بالایی داشته باشد و برای کسانی که به آکنه حساسیت دارند، مضر نباشد. پوشش دهی باید یکدست باشد و دوام بالایی هم داشته باشد. برخی کرم پودرها نیز خاصیت ضدآفتاب داشته و حاوی آنتی اکسیدان است که به نوعی یک ویژگی منحصربه فرد در آن محسوب می شود. بسیاری از خانم ها هنگام خرید کرم پودر به جای توجه به این موارد توجه خود را به برند کرم پودر جلب می کنند و در میان برندهای نام آشنا مانند کرم پودر لورال، لدورا، مک، استی لار، میبلین، نارس، دوسه، هدی بیوتی، کالیستا، بورژوا، فلورمار، اکتی پور، مای، نوت و وت اند وایلد گم می شوند.

البته در میان برندهایی که نام برده شد کرم پودر لورال، لدورا، مک و استیلار در جایگاه محبوب ترین برندها قرار دارند و در جایگاه دوم کرم پودر میبلین، نارس، دوسه و هدی بیوتی و در جایگاه سوم نیز برندهای دیگر کرم پودر کالیستا، بورژوا، فلورمار و مای قرار دارد.

از میان برندهایی که نام برده شد بی شک تمام آنها جز پرفروش ترین برندهای کرم پودر ایرانی و خارجی محسوب می شوند. اما اگر بخواهید از هر جایگاه یک برند را انتخاب کنیم شرایط کمی متفاوت خواهد شد. در دسته اول کرم پودر لورآل، در دسته دوم کرم پودر میبلین و در دسته سوم کرم پودر کالیستا و فلورمار انتخاب مصرف کنندگان ایرانی بوده است.