ماسک و تقویت کننده مو

خرید اینترنتی انواع ماسک و تقویت کننده مو

انتخاب بهترین ماسک مو با شناخت بهتر از نوع و جنس موهایمان و نیازهای شیمیایی و طبیعی آن‌ها میسر می‌شود. ممکن است موها در اثر استفاده مکرر از رنگ مو آسیب دیده باشند، یا به طور طبیعی موهای وز، خشک یا موهایی با فرهای خیلی ریز داشته باشیم. در این حالات انتخاب دقیق ماسک مو و استفاده مرتب از آن ویتامین‌ها، چربی و پروتئین‌های مورد نیاز موهایمان را تامین می‌کند. ماسک‌های مو مشکلات طبیعی و غیرطبیعی موها از قبیل ریزش مو، چربی مو، شکنندگی موها و سست شدن ریشه‌های آن‌ها را برطرف می‌کنند و با فراهم کردن بستر مناسبی برای تغذیه و رشد بهتر موها، ایده‌آل سلامتی و زیبایی موهای شما را فراهم می‌کنند.

ماسک مخصوص موهای رنگ شده


استفاده از ماسک مخصوص موهای رنگ شده به ماندگاری بیشتر رنگ مو و تثبیت آن بر موها و ریشه‌های مو کمک می‌کند. ممکن است بعد از رنگ کردن موها رطوبت آن‌ها کمتر شود و موها دچار خشکی و شکنندگی شوند و اگر از ماسک مخصوص موهای رنگ شده بعد از رنگ کردن موها استفاده کنیم، از ایجاد این مشکلات جلوگیری می‌شود. علاوه بر رنگ کردن، هایلایت و دکلره نیز ممکن است به موها آسیب بزنند و ماسک مخصوص موهای رنگ شده باعث افزایش لطافت و نرمی موها بعد از دکلره و هایلات می‌شوند.

ماسک مخصوص موهای خشک


ممکن است موها بعد از شست‌وشو به دلیل خشکی زیاد راحت شانه نشوند و به ماسک‌های مو تامین‌کننده رطوبت، چربی و پروتئین مو نیاز داشته باشند. اگر تغییر شامپو به انواعی که برای موهای خشک مناسب‌اند تغییری در حالت موهایتان ایجاد نکرد، بهتر است از ماسک مخصوص موهای خشک استفاده کنید. این ماسک‌ها حاوی انواع مواد تقویت‌کننده مو، ریشه و ساقه مو مانند شیر جو دوسر و کراتین هستند. رفع موخوره و انواع شکنندگی موها می‌تواند از نتایج استفاده مرتب از ماسک مخصوص موهای خشک است.

ماسک مو


اگر از جنس یا حالت موهایتان راضی نیستید و فکر می‌کنید به تغییری در موها نیاز دارید می‌توانید از انواع ماسک مو استفاده کنید. در حالت دیگر ممکن است بعد از استفاده بلندمدت از سشوار یا صاف‌کننده‌های مو به ریشه و ساقه‌های موهایتان آسیب بزنید و برای درمان آن به انواع ماسک مو نیاز داشته باشید. اگر موهایتان به دلایل نامعلومی هنگام حمام یا شانه کردن می‌ریزند علاوه بر تغییر رژیم غذایی، می‌توانید از ماسک مو ضد ریزش کمک بگیرید. ماسک‌های موی کراتینه حاوی پروتئین کراتین، روغن و انواع ویتامین‌ها هستند و به تامین مواد مورد نیاز ریشه و ساقه‌های مو کمک می‌کنند.

تقویت‌کننده مو


انواع مختلفی از تقویت‌کننده مو در بازار موجودند و ما با شناخت بیشتر از جنس موها و ساقه ریشه آن‌ها، به انتخاب‌های بهتری از تقویت‌کننده مو می‌رسیم. تقویت‌کننده‌های مو حاوی مواد مغذی و پروتئینی هستند و با تامین رطوبت مو و آبرسانی به ریشه و ساقه موها، لطافت و انعطاف‌پذیری آن‌ها را افزایش می‌دهند. تقویت‌کننده‌ها به موهایی که ریزش غیرمعمول دارند کمک می‌کنند ساقه قوی‌تری شکل دهند و از ریزش موها هنگام شست‌وشو و یا زمان شانه زدن جلوگیری می‌کنند. این تقویت‌کننده‌ها برای موهای معمولی حالت‌پذیری بهتر، درخشنگی بالاتر و نرمی و لطافت بیشتری مهیا می‌کنند.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید