8 کالا
فقط کالاهای موجود
استفاده از ماساژور بدن به گردش بهتر خون در اندام‌های مختلف و اکسیژن‌رسانی بیشتر به اندام‌های بدن کمک می‌کند و باعث می‌شود بدن سالم‌تر و پوست شاداب‌تری داشته باشیم. در زندگی مدرن و با افزایش پشت میز نشینی در سبک زندگی افراد، ماساژ و ماساژورها اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند و از انباشت خستگی و کوفتگی در اندام‌های مختلف بدن جلوگیری می‌کنند.

ماساژور برقی


این نوع ماساژور به دلیل سادگی بیشتر در استفاده و عدم مصرف انرژی فرد، در مقایسه با ماساژور دستی محبوبیت بالاتری دارند. ماساژور برقی برخلاف ماساژور شارژی، نیاز به شارژ مجدد و باتری ندارد و انرژی مورد نیاز را مستقیما از برق می‌گیرد. ماساژور برقی انواع متنوعی مانند ماساژورهای دست، پا، صورت، چشم و ماساژور سر دارند و به دلیل جابجایی راحت، در محیط‌های مختلفی مانند خانه یا محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ماساژور دستی


این نوع از ماساژورها با کمک نیروی دست افراد یا باتری باعث رفع خستگی و کوفتگی می‌شوند و به برق مستقیم نیازی ندارند و به این دلیل در موقعیت‌های مختلفی مورد استفاده هستند. انواع ماساژورهای دستی از اولین ماساژورهایی بودند که به بازار آمدند و به دلیل سبکی و راحتی استفاده، هنوز مورد توجه هستند.

ماساژور چشم


شاید عجیب به نظر برسد ولی چشم‌ها هم به ماساژ نیاز دارند. اگر تمام روز با ابزارهای دیجیتال سر و کار دارید و یا در معرض نور آفتاب هستید، برای شادابی چشم‌ها به ماساژور چشم نیاز دارید. ماساژور چشم در دو نوع دستی و شارژی موجود است و با افزایش خون‌رسانی و تقویت عضلات چشم و رطوبت دور چشم به تقویت بینایی و رفع تیرگی دور چشم کمک شایانی می‌کند.


ماساژور صورت


اگر ماساژ صورت را از سنین جوانی شروع کنیم در سن بالاتر به عمل‌های زیبایی نیازی نخواهد بود. علاوه بر کاهش چین و چروک و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست صورت، استفاده از ماساژور صورت منجر به رفع استرس و آرامش روحی بیشتر می‌شود. با استفاده از ماساژور صورت قبل از رفتن به رختخواب و یا بعد از بیدار شدن از خواب، گردش جریان خون را در سلول‌ها و عضلات صورت افزایش دهید و اجازه دهید تنفس سلول‌های پوست صورت تسهیل شود.

ماساژور دست


مفاصل و عضلات دست در پایان روز دچار خستگی می‌شوند و استفاده از انواع ماساژور دست که به سه صورت دستی، شارژی و برقی موجودند به تقویت این مفاصل و کاهش درد ناشی از حمل بار یا گرفتگی عضلات کمک زیادی می‌کند. با ماساژور دست گردش جریان خون را در نواحی کف دست، ساق دست، بازوها و شانه‌ها بهبود ببخشید.

ماساژور پا


ماساژور پا کمک می‎‌کند بعد از یک روز طولانی و خستگی بدن، جریان خون بیشتری به نواحی مختلف پا برسد و عضلات کف پا، ساق و ران پا انرژی بیشتری ذخیره کنند و در پایان روز به آرامش برسند. ماساژور پا را می‌توانید در سه نوع دستی، برقی و یا شارژی تهیه کنید.

ماساژور سر


ماساژور سر انواع متنوعی مانند شارژی و یا دستی دارد و با بهبود جریان خون در پوست سر، باعث افزایش احساس راحتی و کاهش استرس و سردرد می‌شود. گفته می‌شود ماساژور سر با بهبود خون‌رسانی به پیازهای مو روند ریزش موها در سنین بالاتر را به تاخیر می‌اندازد.بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید