بهداشت دهان و دندان

خريد انواع خميردندان، مسواك و نخ دندان

خرید مسواک


هنگام خرید مسواک توجه کنید که برس آن نرم باشد. ممکن است برس‌های زبر احساس تمیزی بیشتری منتقل کنند ولی هر چه برس مسواک زبرتر باشد، به لثه‌ها آسیب بیشتری می‌زند. بهتر است هنگام خرید مسواک به ابعاد آن دقت کنیم و مسواکی را انتخاب کنیم که در لحظه یک یا دو دندان را تمیز کند و به راحتی در دهان حرکت کند. توصیه می‌شود خرید مسواک جدید هر سه ماه یک بار انجام شود. مسواک زدن باید دو بار در روز و هر بار بین دو تا سه دقیقه انجام شود. اگر فکر می‌کنید خرید مسواک جدید و یا زبرتر بهداشت دهانی شما را بهتر می‌کند، قبل از آن زمان مسواک زدن را بیشتر کنید چون ممکن است مشکل از زمان کوتاه مسواک زدن باشد.

خرید نخ دندان


تمیز کردن دندان‌ها با نخ دندان کمک می‌کند بخش‌هایی که با مسواک زدن تمیز نمی‌شود را از آلودگی‌ها پاک کنیم و استفاده روزانه از آن عمر دندان‌های سالم را طولانی‌تر می‌کند. هنگام خرید نخ دندان به فاصله میان دندان‌ها توجه کتید و متناسب با آن‌ها ضخامت دقیق‌تری را انتخاب کنید. اگر لثه‌های حساسی دارید در خرید نخ دندان دقت کنید که انواع ضد حساسیت را انتخاب کنید.

خرید خمیر دندان


هنگام خرید خمیر دندان انتخاب‌های متنوعی پیش رو داریم و اگر با شناخت بهتر ساختار دندان‌هایمان خمیر دندان انتخاب کنیم، کمتر با مشکلات بهداشت دهان مانند پوسیدگی یا پلاک مواجه می‌شویم. ‌ممکن است دغدغه ما سرعت پوسیدگی بالای دندان‌ها باشد که در این صورت خرید خمیر دندان ضد پوسیدگی انتخاب مناسبی است. اگر رنگ دندان‌هایمان به مرور زمان زرد شده‌اند و بخواهیم به رنگ اصلی و سفید خود برگردند، خرید خمیر دندان سفید کننده و طولانی‌تر کردن زمان مسواک زدن به رفع این مشکل کمک می‌کند.

خرید خمیر دندان سیگنال


خمیر دندان سیگنال یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای خمیردندان در دنیاست. سالانه انواع متنوعی از این محصولات عرضه می‌شود که مورد توجه مردم قرار می‌گیرد. زمان خرید خمیر دندان سیگنال به نوع محصول توجه کنید. اگر می‌خواهید دندان‌ها به سرعت سفید شوند، خمیر دندان سفید کننده فوری سیگنال انتخاب مناسبی است. برای کسانی که به احساس تازگی در دهان بعد از شست‌وشو اهمیت می‌دهند، توصیه می‌شود هنگام خرید خمیر دندان سیگنال نوع طراوت‌بخش آن را تهیه کنند. اگر پوسیدگی دندان‌هایمان سرعت بالایی دارد، متخصصان و دندان‌پزشکان انتخاب خمیر دندان ضد پوسیدگی سیگنال را توصیه می‌کنند و اگر دندان‌ها و لثه‌های حساسی داریم، می‌توانیم انواع ضد حساسیت این خمیر دندان را انتخاب کنیم.

بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید