بنتون Benetton

"هرجایی که زندگی می کنید، با هر رنگ پوستی، و با هر زبانی که صحبت می کنید، بنتون برای شماست!"

این شعار یکی از معتبرترین و معروف‌ترین برندهای فشن جهان است.

بنتون Benetton امروز یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای فشن جهان است که همه اسم آن را شنیده‌ایم. برندی ایتالیایی که با 6000 فروشگاه در سراسر جهان یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های توزیع فشن در سراسر جهان را دارد و مرکز آن در پونزانا، در 30 کیلیومتری ونیز ایتالیا قرار دارد. نام این برند از بنیان گذاران این برند، خانواده‌ی بنتون که آن را در سال 1965 تاسیس کردند، گرفته شده است.

هویت برند

بنتون بر آینده تمرکز دارد، برندی که همیشه سعی کرده بر لبه‌ی تکنولوژی صنعت فشن جهان قرار داشته باشد و با مرغوب ترین نخ‌ها، پنبه و الیاف در حالی که تنوعی خیره‌کننده از رنگ و طرح را ارائه می‌دهد اما همه‌ی محصولات آن نماینگر و نماینده‌ی استایل خاص بنتون هستند.

گستره‌ی محصولات

بنتون، برای تمام گروه های سنی و انواع سلایق و گروه‌های فرهنگی، با در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص آن فرهنگ در چهار خط تولید، اتحاد رنگ‌های بنتون (United Colors of Benetton)، زیر رنگ‌های بنتون  (Undercolors of Benetton)، سیسلی ((Sisley و بازی زندگی (Playlife) لباس طراحی می‌کند که شامل پوشاک زنانه، پوشاک مردانه، پوشاک کودک، لباس زیر است و اخیرا خط تولید ادکلن، لوازم تحریر، عینک و کیف‌های مسافرتی نیز بدان‌ها افزوده شده است.

خرید اینترنتی بنتون

مدیسه گلچینی از جدیدترین (New Arrivals)   و بهترین‌ مدل‌های لباس این برند ایتالیایی را به طور گسترده در بازار اینترنتی فشن ایران عرضه کرده‌است.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید