OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ادوکلن الفکتیو استدیو رایحه یک مرد عکاس

⁣اگر به دنبال ادوکلن‌هایی هستید که با تحقیق و آزمایش فراوان تهیه شده‌اند، لاین عطرسازی اُلفکتیو استدیو Olfactive Studio انتخاب مناسب شما است. سلین ورلور سازنده و مبتکر ادکلن‌های این برند بعد از سالها تجربه عطرسازی وبلاگی راه انداخت و در آن نظرسنجی‌های مختلفی از مخاطبان و خواننده‌های آن انجام‌داد. پس از این مرحله سلین مفاهیم به‌دست آمده را به عکاسان سپرد تا به سلیقه خودشان یک اثر هنری خلق کنند و سپس بر اساس شنیده‌ها و دیده‌هایش به ترکیب عطرهای لاین Olfactive Studio پرداخت. عطرهای این لاین به توصیف سلین نقطه تقاطعی بین هنر عکاسی و عطر سازی یا به عبارتی نقطه تلاقی حواس بینایی و بویایی است. سه ادوکلن Autoportrait, Chambre Noir , Still Life با الهام از مفاهیم «خود نگاره»، «اتاق تاریک» و «طبیعت بی‌جان» در عکاسی ترکیب شده‌اند.

ادوکلن مردانه Autoportrait از این برند رایحه‌ای گرم و تکان‌دهنده است. این ادوکلن آنقدر خاص است که می‌تواند به رایحه شخصی شما تبدیل شود. این ادوکلن چوبی و ادویه‌‌ای ترکیبی از عطر ترنج و صمغ لامی است که در قلب خود رایحه عود و مشک را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر گلسنگ، سدر و خس‌خس ترکیب شده‌است. پس از خرید ادوکلن Autoportrait آماده باشید تا از هرجا که رد می‌شوید، اسم ادوکلن شما را بپرسند! این ادوکلن به صورت ادوپرفیوم (پارفام) در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر عرضه می‌شود.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>