استایل خبرساز پرنس کارل فیلیپ شاهزاده جذاب سوئدی

پرنس کارل فیلیپ شاهزاده سوئدی، یکی از خوش لباس‌ترین شاهزاده‌ها به حساب می‌آید. استایل مردانه و تصاویر منتشر شده از این شاهزاده بارها خبرساز شده و در رسانه‌های مرتبط بازتاب پیدا کرده است.

کارل فیلیپ که به داشتن ظاهری جذاب، مردانه و مقتدر شهرت دارد اخیرا با استایل ارتشی خود در هنگام بازدید از نیروی دریایی خبرساز شد.

2

او که سرگرد نیروی دریایی سوئد است هرچند وقت یکبار با استایل‌های ارتشی خود، رسانه‌ها و علاقه‌مندان به خاندان سلطنتی سوئد را هیجان‌زده می‌کند.

شاهزاده ۴۱ ساله خاندان سلطنتی سوئد در رشته طراحی گرافیک تحصیل کرده است. شاید به همین دلیل همواره در داشتن استایلی جذاب و متناسب حتی در موقعیت‌های عادی و غیررسمی موفق بوده. انتخاب کت‌وشلوارهای متناسب، استفاده صحیح از رنگ‌ها، پوشیدن پیراهن‌هایی که برای اندام او متناسب هستند و استفاده از اکسسوری‌های مردانه علت جذابیت دائمی ظاهر و استایل پرنس کارل است.

1

او از مادری دورگه آلمانی-برزیلی زاده شده است. کارل فیلیپ که تنها پسر خاندان سلطنتی سوئد است در دوران کودکی به عنوان ولیعهد شناخته می‌شد؛ اما با تغییر قانون وراثت از فرزند مذکر به فرزند بزرگ‌تر، در جایگاه سوم و پس از خواهر و خواهرزاده‌اش، برای جانشینی پادشاه قرار گرفت.

کارل فیلیپ علاقه‌مند به انجام فعالیت‌های ورزشی متنوع است و به فوتبال، شنا و اسکی علاقه فراوانی دارد؛ شاید بتوان جوانی و تناسب اندام او را در چهل و یک سالگی‌اش مرتبط با همین موضوع دانست.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *