pepe-jeans

اعجاز در طراحی برای استایل نسل امروز

Pepe Jeans

برند انگلیسی په په جینز Pepe Jeans در سال ۱۹۷۳ تاسیس‌شد. این کمپانی که در ابتدا تنها غرفه کوچکی در بازار بود در مدتی کوتاه توانست به عنوان طراح و سازنده شلوار جین و لباس‌های کژوال ارزش میلیارد دلاری پیدا‌کند. سلبریتی‌های زیادی کار خود را از تبلیغ و فروش این برند مشهور آغاز کرده اند. «کیت ماس Kate Moss »؛ سوپرمدل موفق انگلیسی در اولین فعالیت حرفه‌ای خود در تبلیغ برند په په جینز Pepe Jeans ظاهر شد.

کمپانی په په جینز Pepe Jeans که توسط سه برادر پایه‌گذاری شد، تمام روند تولید جین را از تولید الیاف و بافت پارچه تا طراحی و تولید شلوار جین و سایر منسوجات ساخته‌شده از پارچه «دِنیم» یا جین، به صورت یکپارچه و در کارخانه خود اجرا می‌کند. قدم اول تولید در این کارخانه، ریسیدن و تافتن الیاف پنبه‌ای از غوزه پنبه است. سپس این الیاف با تافتن مجدد و ضخیم‌سازی وارد فرایند رنگ کردن، بافت پارچه، برش و دوخت می‌شوند. در انتهای این روند، کالا آماده فروش و یا صادرات است.

مجموعه لباس‌های طراحی‌شده توسط کمپانی په په جینز Pepe Jeans بسیار متنوع و جالب است. از لاین ویژه تولید محصولات شبه‌نظامی گرفته تا لباس‌ها و شلوارهای رنگ روشن، پاستلی و اب‌نباتی، په په جینز Pepe Jeans برای هر سلیقه‌ای لباسی تولید می‌کند.

برند په په جینز Pepe Jeans در حال حاضر در ۸۰ کشور جهان به فروش می‌رسد. فروشگاه اینترنتی مدیسه مجموعه‌ای جذاب از بهترین‌های این برند انگلیسی را برای اولین بار به فضای خرید آنلاین ایران وارد کرده‌است.

pepe-jeans

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>