main

امسال لباس مجلسی چه رنگی مد است؟

اکثر خانم‌ها برای مجالس مختلف لباس مجلسی مشکی انتخاب می‌کنند. حتما تمایل دارید در گروه پرجمعیت خانم‌های مشکی‌پوش گم نشوید و لباس مجلسی مناسبی با یک رنگ جذاب و متفاوت به‌تن کنید. اگر دوست دارید بدانید چه رنگ لباس مجلسی برای جشن‌های عروسی که در پیش است مناسب ‌تر است و ترند روز رنگ لباس مجلسی چیست، این مطلب برای شما نوشته شده‌است. جذاب‌ترین رنگ‌های لباس مجلسی در پاییز ۲۰۱۷ و زمستان ۲۰۱۸ این رنگ‌ها هستند:

  1. سبز

رنگ سبز بسیار متنوع است و آزادی عمل شما برای انتخاب لباس مجلسی به رنگ سبز زیاد است. توصیه می‌کنیم در صورتی‌که پوست روشنی دارید سبز‌هایی مثل سبز کله غازی را انتخاب کنید که تناژ‌ آبی دارند. اگر پوستتان سبزه است، رنگ سبز مناسب شما سبزهایی مثل زیتونی و سبز ارتشی است که تناژ زرد دارند. این بار لباس مجلسی تان را سبز انتخاب‌کنید تا به‌خوبی در مجلس به چشم بیایید.

ag8132_1

af5069_1

  1. آبی

از آنجا که لباس مجلسی رنگ آبی توجه زیادی به‌خود جلب می‌کند، به بیننده این حس را می‌دهد که شما اعتماد به نفس فراوانی دارید و از دیده‌شدن هراسی ندارید. رنگ آبی از ترندهای خیلی مطرح لباس مجلسی برای پاییز و زمستان ۹۶ خواهد بود.

ag8144_1

ah4716_1

  1. بنفش

رنگ بنفش؛ به‌خصوص بنفش‌های مایل به ارغوانی و دارای تناژ قرمز حسی اشرافی و لوکس دارد. برای انتخاب رنگ بنفش برای لباس مجلسی هرچه پوستتان روشن‌تر باشد می‌توانید بنفش‌های مایل به آبی همچون یاسی را انتخاب کنید و هرچه پوستتان تیره و برنزه باشد، بنفش‌های مایل به ارغوانی و بادمجانی برای شما مناسب‌تر است.

af5127_1

ah4860_1

  1. زرد

انتخاب رنگ زرد برای لباس مجلسی نه‌تنها شما را در جمع به‌خوبی به چشم می‌آورد و نشانه اعتماد به نفس بالای شما است، بلکه شما را جوان‌تر و سن شما را کمتر به‌چشم می‌آورد. اگر دوست دارید خستگی یا ناراحتی خود را در مجلسی پنهان کنید و سرحال، جوان و پر انرژی دیده شوید، لباس مجلسی زرد رنگ انتخاب‌کنید.

af2093_1

ag0975_1

  1. یشمی

رنگ یشمی بر خلاف رنگ‌های دیگر که امسال مد شده‌اند، توجه زیادی به شما جلب نمی‌کند و برای خانم‌هایی مناسب است که تمایل دارند شیک، سنگین و موقر دیده شوند، اما از مشکی پوشیدن هم خسته شده‌اند. انتخاب رنگ یشمی برای لباس مجلسی همچنین به‌شما کمک می‌کند اضافه وزن خود را بپوشانید. همچنین اگر خسته یا کم‌خواب هستید، رنگ یشمی پوست شما را روشن‌تر و شاداب‌تر به چشم خواهد آورد. لباس یشمی را با رژلب و لاک قرمز روشن ست‌کنید.

ah3252_1

ah3501_1

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>