Dark Blue Brown blog

برای قرار با مخاطب خاص کدام ست لباس مردانه را انتخاب کنیم؟

⁣برای یک قرار با مخاطب خاص چه می‌پوشید؟ چنین موقعیتی نه مناسب پوشیدن لباس‌های کژوال و اسپرت است و نه تناسبی با استایل رسمی دارد. بهترین تیپ ممکن در چنین موقعیتی یک استایل اسمارت کژوال است که حالت نیمه رسمی دارد. از آنجا که یکی از جذاب‌ترین ترکیب‌های رنگی برای آقایان ترکیب سرمه‌ای و قهوه‌ای تیره است، برایتان یک ست لباس اسمارت کژوال از برند ایتالیایی DoppleGanger ترکیب کرده‌ایم که برای آقایانی با هر تناژ رنگ پوست و فرم اندام مناسب است.
آیتم محوری این ست یک کاپشن کتی سرمه‌ای رنگ است که جنسی پفکی و مات دارد. زیر کاپشن یک پیراهن سرمه‌ای نخی را با پلیور سبک قهوه‌ای تیره از جنس پشم و نخ بپوشید. شلوار پیشنهاد ما برای این ست یک شلوار کتان سرمه‌ای است که ترکیب جذابی را در کنار کاپشن شما ایجاد خواهدکرد و شما را قدبلندتر نشان خواهد‌داد. نیم‌بوت‌های جیر قهوه‌ای رنگ ست‌شده با بند ساعت مچی بلژیکی Komono  مکمل‌های جذابی برای این ست خواهند‌بود. یک شال پشمی سرمه‌ای و خاکی می‌تواند این ست را از حالت رسمی خارج‌کند و ترکیب رنگی این ست را تکمیل‌کند.

Dark Blue Brown

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>