marks1

برند انگلیسی مارکس اند اسپنسر از کجا آمد؟

500px-Marks_&_Spencer_new_logo.svg

برند انگلیسی مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer را مایکل مارکس در سال ۱۸۸۴ تاسیس کرد. او غرفه کوچکی در بازار محلی شهر لیدز در انگلستان اجاره کرد و به فروش اقلام خرازی همچون دکمه به قیمت ارزان ۱ پنی مشغول‌شد. ده سال بعد مارکس با صندوق‌دار یک شرکت عمده‌فروش لوازم بهداشتی به‌نام تامس اسپنسر وارد شراکت شد. مارکس و اسپنسر اولین فروشگاه مشترکشان را در سال ۱۹۰۴ افتتاح کردند و بعد از رونق‌گرفتن کار فروش لباس در سال ۱۹۳۱ بخش فروش مواد غذایی را هم به فروشگاه اضافه کردند.

کیفیت پوشاک برند مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer از ابتدا چنان بی‌رقیب بود که این برند در سال ۱۹۳۴ به‌عنوان دارنده اولین آزمایشگاه تست و تولید پارچه در انگلستان شناخته‌شد. پژوهش‌های تخصصی این برند بر روی جنس و روش‌های تولید پارچه و اندازه‌گیری دقیق سایز لباس بانوان به حدی پیشرفته شد که در سال ۱۹۵۴ این برند به‌عنوان اولین تهیه‌کننده جدول دقیق سایز پوشاک برای بانوان شناخته‌شد.

Marks3

شعبه‌های داخلی و بین‌المللی این برند یکی پس از دیگری افتتاح می‌شد و دو بخش اصلی پوشاک و مواد غذایی در این فروشگاه‌ها رونق فراوانی یافت. در سال ۱۹۹۹ اولین فروش اینترنتی برند مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer انجام‌شد. این فروش نقطه آغازی برای یک حرکت عظیم بین‌المللی بود که پوشاک مرغوب و باکیفیت این برند را به دست افرادی از همه ملیت‌ها می‌رساند.

کمپانی مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer که یکی از بزرگترین کسب و کارهای موفق بریتانیا است، لباس‌هایی شیک و جذاب با کیفیت عالی و دیزاین امروزی تولید می‌کند. مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer همچنین از پرفروش‌ترین برندهای لباس زیر زنانه در سرتاسر جهان است. به‌کار گرفتن پارچه‌های ارگانیک و طبیعی در پوشاک برند ام اند اس M&S و استفاده نکردن از منابع پایان‌پذیر انرژی نشان از احساس مسئولیت اجتماعی این برند در سطح جهانی برای حفظ و نگهداری محیط زیست دارد.

کمپانی مارکس اند اسپنسر Marks & Spencer که به‌اختصار با عنوان ام اند اس M&S هم شناخته می‌شود، هم اکنون ۹۷۹ شعبه در بریتانیا و ۴۵۴ شعبه بین المللی دارد. فروشگاه اینترنتی مدیسه از اکتبر ۲۰۱۷ مجموعه‌ای متنوع و بِروز از برترین‌های این برند را برای فروش در فضای اینترنتی ایران عرضه کرده‌است.

marks2

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>