Black Afgano

بلک افغان ادوکلن تلخ، دودی و لطیف نسل امروز

ادوکلن مرموز و تیره رنگ بلک افگانو Black Afgano  از برند هلندی Nasomatto که در ایران با نام بلک افغان هم شناخته می‌شود، محبوب، معروف و ناشناخته است. ساده بگوییم، اگر اهل رایحه‌های خنک، سبک و ملایم هستید، دور این ادوکلن را خط بکشید! این عطر عجیب و رازآلود برای آقایان ماجراجویی ترکیب شده‌است که قصد دارند با حضورشان لذت عمیق مردانه قدرت و جسارت را تداعی کنند.

رایحه جذاب و ماندگار این ادوکلن با ایجاد خلسه و آرامشی شیرین بهترین خاطرات شما را تداعی خواهد‌کرد. با استشمام این ادوکلن عطری دودی، لطیف و تلخ در مشامتان خواهد پیچید که نظیر آن را فقط در لذت‌بخش‌ترین خاطراتتان تجربه کرده‌اید. این رایحه غلیظ و سکّرآور شما را به یاد یک چوب عود مشتعل خواهد انداخت. زیر و بم‌های چوبی و ادویه‌ای این ادوکلن لوکس و خاص را به جادوی سیاه شبیه کرده‌اند. این ادوکلن ترکیبی از عطر شاهدانه و برگ‌های سبز  است که در قلب خود رایحه صمغ، قهوه و تنباکو را پنهان کرده‌است و بر پایه رایحه عود و چوب‌های معطر ترکیب شده‌است.

مشاهده ادوکلن بلک افگانو (بلک افغان) با ضمانت اصالت

Black Afgano

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>