essence2

بهترین چهرۀ تو را خواهند دید

Essence

محصولات آرایشی اسنس Essence در سال ۲۰۰۱ برای اولین بار وارد بازار آلمان شد. این برند که برای خانم‌های جوان و نوجوان طراحی شده‌است، بر تولید محصولات آرایشی با کیفیت، قیمت خوب و تنوع بالا تمرکز دارد. برند اسنس Essence در سال ۲۰۰۷ به عنوان برترین برند آرایشی در آلمان انتخاب شد.

از آنجا که ۹۵% محصولات این برند در اروپا تولید می‌شود، قوانین سختگیرانه کنترل کیفی اتحادیه اروپا بر روند تولید لوازم آرایش اسنس Essence حکمفرما است. به همین دلیل کیفیت بالای لوازم آرایش اسنس باعث شد این برند در سال ۲۰۱۱ جایزه Best In Beauty را در بررسی سالانه مجله مد و آرایش Allure کسب‌کند.

essence1

برند اسنس Essence معتقد است لوازم آرایش مرغوب را می‌توان با قیمت مناسب هم تولید کرد. از افتخارات این برند خودداری از انجام آزمایشهای دردناک بر روی حیوانات است. برند اسنس Essence همچنین از نیکوکارترین برندهای دنیا است و سالانه مبالغ زیادی به خیریه‌هایی برای حمایت از دختران و خانواده‌های بی‌بضاعت اختصاص می‌دهد.

برند آرایشی اسنس Essence هم‌اکنون در بیش از ۵۰ کشور دنیا به فروش می‌رسد. فروشگاه اینترنتی مدیسه از نوامبر سال ۲۰۱۷ فروش مجموعه متنوعی از محصولات این برند را آغاز کرده‌است.

essence3

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>