خرید آنلاین لباس

راهنمای خرید آنلاین لباس

این روز‌ها دنیای اینترنت در تمامی جنبه‌های زندگی ما نفوذ کرده است و خرید آنلاین به‌شدت رواج پیدا کرده است. خرید آنلاین لباس نیز از این قاعده مستثنا نیست و در یک سال اخیر و با شروع پاندمی کرونا بیش از قبل متداول شده است. صرفه‌جویی در وقت و هزینه،‌ عدم نیاز به رفت‌وآمدهای غیرضروری، امکان مقایسه و انتخاب از میان فروشگاه‌های مختلف ازجمله مزایای خرید آنلاین لباس به شمار می‌رود. در ادامه با راهنمای جامع خرید لباس آنلاین همراه مدیسه باشید تا با به‌کارگیری این نکات هرگز از خرید خود پشیمان نشوید.

لباس

نکاتی برای خرید آنلاین لباس

اندازه‌های دقیق خود را بدانید

یکی از بزر‌گ‌ترین نارضایتی‌ها وشکایات ازخرید آنلاین لباس در باره مشکلات مربوط به سایز است. دقت داشته باشید که سایز لبا‌س‌ها بسته به نوع برند می‌تواند متفاوت باشد. ازاین‌رو بهتر است اندازه‌های خود را دقیق ثبت کنید و بر اساس جدول سایز سایت موردنظر، سایز مناسب خود را انتخاب کنید. دستورالعمل اندازه برخی از سایت‌ها مثل مدیسه حتی دقیقاً به شما می‌گویند که چگونه و کدام قسمت از بدن خود را اندازه‌گیری کنید. درنتیجه بهتر است پیش از خرید به این موارد دقت کنید.

نظرات مشتریان قبلی را بخوانید

هرچه زمان بیشتری صرف بررسی و مطالعه نظرات مشتریان قبلی کنید در هنگام رسیدن بسته خود رضایت بیشتری خواهید داشت. بسیاری از این نظرات سرنخ‌های خوبی در مورد خوب یا بد بودن محصول، دوام و جنس آن، شیوه پاسخگویی پشتیبانی سایت و هر آنچه برای خرید آنلاین احتیاج دارید، به شما می‌دهند. .

خرید لباس

به جنس و متریال کالای موردنظر دقت کنید.

درست است که تجربه فیزیکی جنس محصول در هنگام خرید آنلاین لباس به‌خوبی خرید حضوری امکان‌پذیر نیست اما با دقت کردن به بخش اطلاعات متریال و جنس لباس ‌می‌توانید برآوردی از میزان چروک شدن،‌ کشش، خنکی یا گرمای آن داشته باشید.

شیوه ارسال سایت را بررسی کنید.

مسلماً هنگام خرید آنلاین باید به شیوه دریافت آن نیز فکر کنید. جزئیات حمل‌ونقل، شیوه‌های ارسال و هزینه‌ها را پیش از نهایی کردن خرید با دقت بررسی کنید. برخی سایت‌ها مثل مدیسه در صورت خرید تا سقفی معین خدمات ارسال رایگان را برای مشتریانشان در نظر می‌گیرند. در چنین حالتی بهتر است تمامی لباس‌های موردنظر خود را در یک‌زمان بخرید تا از هزینه حمل‌ونقل معاف شوید.

خرید آنلاین لباس

سیاست‌های مرجوع کردن کالا را بررسی کنید

پیش از خرید تمامی سیاست‌های مرجوع کردن کالا را در سایت مورد‌نظر بررسی کنید. تعهدات و قوانین پس فرستادن و یا تعویض سایز و مواردی از این‌دست را حتماً بررسی کنید تا بدانید در صورت مناسب نبودن لباس، چه باید بکنید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *