versus

سایبر ماندی چه فرقی با بلک فرایدی دارد؟

دوشنبه اینترنتی (سایبر ماندی) همین فردا است و سورپرایزهای هیجان انگیزی در مدیسه منتظرتان است. اما سایبر ماندی چه فرقی با بلک فرایدی دارد؟

 

  1. سایبر ماندی روز خرید با آرامش است

چهارمین جمعه نوامبر را پلیس‌ فیلادلفیا در ابتدا به دلیل ترافیک و شلوغی خیابان‌ها و مراکز خرید (و سایت‌ها!) بلک فرایدی یا جمعه سیاه نامید. سایبر ماندی یا دوشنبه خرید اینترنتی روزی است که برای حراج اینترنتی انتخاب‌شده و در آن با آرامش در منزل خریدتان را انجام می‌دهید.

 

  1. سایبر ماندی روز خرید دنیای مد و لباس است

جمعه سیاه یا بلک فرایدی روزی است که فروشگاه‌های مختلف هر نوع کالایی را حراج می‌کنند ولی در سرتاسر جهان سایبر ماندی از همه بیشتر برای حراج‌های بی‌نظیر اینترنتی فروشگاه‌های مد و لباس شناخته شده‌است. از پرفروش‌ترین کالاهای سایبر ماندی کفش و بوت است.

 

  1. مردم جهان سایبر ماندی را برای خرید ترجیح می‌دهند

جالب است بدانید که از بین همه حراج‌ها و تخفیف‌های مختلف در سرتاسر جهان در روزهای مختلف، تعداد کالای خریداری‌شده در سایبر ماندی رکورددار فروش سالانه است. مردم در سرتاسر جهان تخفیف‌های این روز را بیشترین در سال دانسته و اغلب خریدهای اینترنتی خود را به این روز موکول می‌کنند.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>