Robert Pattinson Suit main blog

شرکت در مراسم عروسی به سبک خسته‌ی رابرت پتینسون

⁣دعوت شدن به مجالس عروسی هم باعث شادی است و هم سوال بزرگ «چی بپوشم؟» را در ذهنمان مطرح می‌کند. بعضی از آقایان از پوشیدن کت و شلوارهای تکراری تیره با پیراهن‌های روشن خسته شده‌اند و به‌دنبال تغییر و تنوع هستند. تیپ چند روز قبل رابرت پتینسون Robert Pattinson  بازیگر محبوب ۳۰ ساله انگلیسی را که دیدیم، تصمیم گرفتیم ایده‌ای جدید برای یک ست #رسمی آقایان را با شما به‌اشتراک بگذاریم.

کفش مجلسی و کت و شلوار مردانه

کت و شلوار مردانه

اگر دوست دارید در مجالسی مانند عروسی مانند رابرت لباس بپوشید، کت و شلوار مشکی از برند ETop را با پیراهنی راه‌راه با زمینه تیره از برند Capricorn همراه‌کنید، دکمه بالای پیراهن را ببندید و آن را روی شلوار بیندازید. کفش‌های رسمی مشکی پای‌آرا مکمل جذابی برای این ست رسمی خواهند بود. علاوه بر ایده جدید و نوآوری، مزیت دوم این ست آن است که با پوشیدن این مجموعه لباس از برندهای ایرانی باکیفیت از تولید ملی حمایت کرده‌اید. چه بهتر از این؟

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>