leather pants main blog

شلوار چرم را چطور ست کنیم؟

شلوار چرم ترند روز دنیا است و در ست‌های لباس اکثر سلبریتی‌ها دیده می‌شود. همچنین پارچه چرم یک جنس مناسب برای لباس پاییزه و زمستانی است که هم گرم است و هم شیک دیده می‌شود. البته ست کردن شلوار چرم کار آسانی نیست و اگر با دقت بلوزتان را انتخاب نکنید، ممکن است ست لباستان تاثیری ناخوشایند بر بیننده بگذارد. اگر شلوار چرم را با یک بلوز خیلی ساده ست‌کنید، تیپ شما مردانه دیده می‌شود و اگر بلوزتان خیلی باز یا از جنس چرم باشد هم حس جالبی را در بیننده تداعی نخواهد‌کرد.

leather pants

گزینه مناسب برای ست‌کردن با شلوار چرم برای ایجاد یک تیپ شیک و باوقار ترندی بلوزی است که المان‌های زنانه همچون چین، روبان و پولک در آن به‌کار رفته باشد و یا از جنس پارچه‌های ظریف زنانه مثل گیپور یا حریر دوخته شده‌باشد. پیشنهاد امشب ما مجموعه‌ای از جذاب‌ترین شلوارهای چرم مدیسه است که با بلوز مناسب ست شده‌اند. با کلیک بر روی دکمه شیشه‌ای زیر این متن و یا جستجوی کدهایی که در تصویر می‌بینید در سایت مدیسه، می‌توانید این لباس‌ها را خریداری کنید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>