mainper

عطرهای میوه‌ای؛ انتخابی مناسب برای شب یلدا

 

 

از چند سال پیش که شب یلدا و مراسم آن در زندگی ما پررنگ‌تر شده‌است، انگار در این شب نوعی پیوند را با طبیعت تجربه می‌کنیم. ما که در زندگی ماشینی روزمره‌مان گم شده‌ایم، در این شب زندگی خود را با شب انقلاب زمستانی طبیعت هماهنگ می‌کنیم، جشنی برپا می‌کنیم و میوه، خشکبار و تزییناتی برگرفته از طبیعت را گرد هم می‌آوریم.

 

برای انتخاب عطر مناسب برای شب یلدا، پیشنهاد ما عطری است که حال و هوای این شب را تکمیل کند. این عطرهای میوه‌ای که پیوند نزدیکی با طبیعت دارند، با بوی ملایم و شیرین خود برای یک شب طولانی و جشنی دلنشین گزینه بسیار مناسبی هستند:

 

 

عطر زنانه لاوی اِ بل از برند لانکوم  Lancome La Vie Est Belleکه در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد، رایحه‌ای ملایم و طبیعی دارد. این عطر ترکیبی از عطر شاتوت و گلابی است که در قلب خود رایحه دانه تونکا و کرم فندقی را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر نعناع هندی و وانیل ترکیب شده‌است. طراحان این عطر بی‌نظیر تاکید فراوانی بر ایده زیبایی طبیعی، سادگی و دوری از کلیشه‌های زیبایی و خوشبختی دارند.

 

cb4983_1

 

 

عطر زنانه این دِ مود فور لاو از برند فرره Ferre In The Mood for Love  که در سال ۲۰۰۹ به بازار آمد، رایحه‌ای شیرین و مطبوع دارد. این ادوکلن ترکیبی از عطر پرتقال تلخ و گل مگنولیا است که در قلب خود رایحه گل رز سفید را پنهان کرده‌است و بر پایه رایحه عنبر و چوب‌های معطر ترکیب شده‌است.

 

cb7702_1

 

 

عطر زنانه امتیست از برند لالیک Lalique Amethyst که در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد، رایحه‌ای سرمست‌کننده و جذاب دارد. این عطر ترکیبی از عطر جوزهندی، شاتوت و توت سیاه است که در قلب خود رایحه گل رز، فلفل، گل صدتومانی، نیلوفر و ایلانگ ایلانگ را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر وانیل و مشک ترکیب شده‌است.

 

cb4982_1

 

 

عطر زنانه اکلت دارپژ از برند لانوین Lanvin Eclat D’Arpege در سال ۲۰۰۲ به بازار آمد و رایحه‌ای گلی و میوه‌ای دارد. این عطر ترکیبی از عطر گل یاس و برگ لیمویی سیسیلی است که در قلب خود رایحه اقاقیای بنفش، شکوفه هلو و گل صدتومانی سرخ را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر چای سبز، سدر سپید لبنانی، مشک و عنبر ترکیب شده‌است. ترکیب ملایم و لطیف رایحه گل‌ها و شکوفه‌های بهاری در این عطر یادآور روزهای شیرین اردیبهشتی در یک باغ مصفا و جذاب است. رنگ بنفش شفاف و روشن این عطر در کنار بسته‌بندی کریستالی متفاوت و زیبایش، رایحه لطیف و رویایی این عطر را به رایحه‌ای آسمانی و مناسب فرشتگان تبدیل کرده‌است که تا آن را نبویید، باور نخواهیدکرد.

 

cb5007_1

 

 

عطر زنانه سینما از برند ایوسن لورن Yves Saint Laurent Cinema که در سال ۲۰۰۴ به بازار آمد، عطری جذاب برای زنان است و رایحه‌ای گرم، شیرین و وانیلی دارد. این عطر ترکیبی از عطر پرتقال کلمانتین، شکوفه بادام و گل کیکلامن است که در قلب خود رایحه یاسمن، گل صدتومانی و گل نرگس را پنهان کرده‌است و بر پایه عطر عنبر، مشک و وانیل ترکیب شده‌است.

 

cb6784_1

 

 

فروشگاه اینترنتی مدیسه مجموعه ای از عطرهای زنانه و ادوکلن‌های مردانه را دست‌چین کرده که در اینجا می‌توانید ببینید.

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>