Amouage blog

عطر لوکس آمواژ اینترلود رایحه یک زن مرموز

کمپانی عطرسازی لوکس Amouage را پادشاه عمان در سال ۱۹۸۳ با تلفیق کلمه فرانسوی Amour به معنای عشق و کلمه عربی «امواج» تاسیس‌کرد. عطر زنانه اینترلود Interlude Woman از این برند با ریاحه‌ای شرقی بر پایه رایحه صمغ عربی و عود ترکیب شده‌است. در دنیایی که همه آشفتگی و غوغا است، این رایحه آرامش و هارمونی را القا می‌کند. عطر Interlude با تداعی حسی از معنویت عطری با رایحه گُلی محسوب می‌شود.

لایه آغازین این عطر با تضادی از شیرینی ترنج و تلخی گریپ‌فروت در ترکیب با تندی زنجبیل و گل همیشه بهار عطری گَس ایجاد کرده‌است. در قلب این عطر رایحه گل رز، عود، یاسمن، بهارنارنج، گل کاسنی و چوب صندل با بوی خوش قهوه، کیوی و عسل ترکیب شده‌است تا مشام را نوازش دهد. در لایه‌های زیرینِ بویاییِ این عطر رایحه وانیل، عنبر، گلسنگ، چرم، دانه تونکا و مشک گرمای لطیفی به آن می‌بخشد.

بطری کریستالی Interlude به‌رسم همه عطرهای برند Amouage رنگی تند و خیره‌کننده دارد. روی در این بطری آبی رنگ با تزیینات طلایی یک نگین کریستالی سواروفسکی  به رنگ آبی کار شده‌است. عطر زنانه Amouage Interlude Woman به‌صورت ادوپارفام (پرفیوم) در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شده است.

مشاهده مشخصات عطر زنانه Amouage Interlude

Amouage blog

1 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>