valentino-donna

عطر ولنتینو دونا رایحه گلی مناسب بهار

یک زوج عاشق ایتالیایی دست در دست یکدیگر در خیابان‌های فلورانس قدم می‌زنند. مرد جوان کت و شلوار اتوخورده شیکی به‌تن دارد و زن جوان پیراهن صورتی بلند و چین‌دار از جنس حریر. طراوت و جوانی از وجودشان می بارد و رایحه خوش عطرشان مشام را نوازش می‌دهد. عطر زن Valentino Donna است.

 عطر ولنتینو دونا رایحه‌ای تازه و گلی است. با اولین دم رایحه ملایم و ملیح ترنج را حس خواهید کرد که رفته رفته جای خود را به گل رزبلغاری و زنبق؛ نت‌های اصلی این عطر خواهد داد. دونا عطری ترش و شیرین است که بوی پودری و لطیفی دارد. عصاره نایاب و قیمتی زنبق لایه‌هایی از رایحه گیاهی و برگی به این عطر اضافه کرده تا آن را به عطری سبُک و جوانانه تبدیل کند. این عطر مثل بعضی دیگر از عطرهای خاص ایتالیایی پایه نعناع، چرم و وانیل ترکیب شده‌است.

 عطر Valentino Donna همچون لباس‌های طراحی شده توسط این دیزاینر بزرگ ترکیبی از شکوه و وقار است که با برداشتی امروزی در یک اثر هنری گرد آمده‌است. این عطر شخصیتی ویژه و منحصر‌به‌فرد دارد و برای خانم‌هایی مناسب است که به دنبال داشتن یک رایحه همیشگی به عنوان امضای شخصی خود هستند.

valentino-donna

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>