عکس مدل مو تام کروز

مدل موهای تام کروز؛ از جوانی تا امروز

تام کروز از آن دسته بازیگرانی است که این حرفه را از ابتدای جوانی آغاز کرده است و در سن ۲۱ سالگی برای بازی در فیلم کمدی Risky Business به شهرت رسید. او سه سال بعد اولین نقش اکشن خود را در فیلم Top Gun ایفا کرد و از آن پس بیشتر او را در همین قالب نقش‌ها دیده‌ایم. تام کروز تا سال‌ها نماد جوان خوش‌تیپ و جذاب سینمای هالیوود بود البته این حالا هم صادق است و او در ۵۹ سالگی همچنان می‌درخشد. اما جذاب‌ترین بخش استایل تام کروز مدل موهای او بوده است. هرچند به خاطر چهره جذابی که دارد تقریبا همه مدل موها برای او زیبا به نظر می‌رسد اما مدل‌هایی که او برای موهایش انتخاب کرده همواره توجه عکاسان و خبرنگاران به خود جلب کرده است. در این مطلب مدل موهای این ستاره هالیوودی را در سال‌های مختلف مرور کرده‌ایم.

عکس مدل مو تام کروز 1

۱۹۹۲

این عکس در جولای سال ۱۹۹۲ در لس آنجلس از او گرفته شده است. تام کروز در ۳۰ سالگی با موهای بلند قهوه‌ای تیره‌اش با ته‌ریشی که کامل هم نشده جذاب و خوش‌استایل به نظر می‌رسد.

عکس مدل مو تام کروز 2

۱۹۹۳

با این عکس می‌توانید حدس بزنید مدل موهای جوان‌های دهه ۶۰ در ایران از کجا الهام گرفته است. این مدل مو شما را یاد پارسا پیروزفر نمی‌اندازد؟ تام کروز پشت موهایش را کوتاه کرده و قسمت جلویی را بلند رها کرده است و این مدل صورت او را از همیشه جذاب‌تر کرده است.

عکس مدل مو تام کروز 3

۲۰۰۱

پیش‌تر اشاه کردیم که مدل موها تأثیر چندانی روی جذابیت تام کروز ندارد. او در مراسم اکران نخست فیلم The Others با سری تراشیده ظاهر شد و همچنان روی فرش قرمز می‌درخشید!

عکس مدل مو تام کروز 4

۲۰۰۶

تام کروز با موهای ژولیده هم خوش‌‎استایل به نظر می‌رسید. این عکس متعلق به مراسم اکران نخست فیلم Mission Impossible 3 است. در آن سال‌ها که ستاره‌های هالیوودی ساعت‌ها برای انتخاب مدلی مناسب برای موهایشان وقت می‌گذاشتند تام کروز با موهای ژولیده جلو دوربین‌های خبرنگاران ظاهر می‌شد و نمی‌توانستید ایرادی از استایل او بگیرید!

عکس مدل مو تام کروز 5

۲۰۱۱

تام کروز مدام در حال عوض کردن مدل موهایش بوده است؛ از مدل ژولیده در بخش قبل تا مدل منظم و آراسته در این تصویر برای او فرقی نمی‌کند و در هر شرایطی جلو دوربین خبرنگاران ظاهر می‌شود. این عکس مربوط به مراسم اکران نخست فیلم Mission Impossible: Ghost Protocol است.

عکس مدل مو تام کروز 6

۲۰۱۵

این مدل هم ما را یاد مدل موهای جوانان اوایل دهه ۷۰ می‌اندازد که به اصطلاح به آن مدل موی فشن می‌گفتیم! با این تفاوت که تام کروز تنها تلاشی که برای فشن کردن موهایش کرده رها کردن موها به حال خودشان بوده است.

عکس مدل مو تام کروز 7

۲۰۱۸

تنها تغییری که در استایل او در آستانه شصت سالگی می‌بینیم سفید شدن ته‌ریش اوست که آن‌ هم نه‌تنها از جذابیت او نکاسته بلکه به آن افزوده است! و مدل موهای ساده‌ای که در استایل تام کروز ساده به نظر نمی‌رسد.

عکس مدل مو تام کروز 8

۲۰۲۱

حالا در شصت سالگی کمتر تغییری  در استایل موهای تام کروز می‌بینیم. او تقریبا به ثبات رسیده است و چند سالی است با همین مدل مو دیده می‌شود اما نکته دیگری که توجه ما را به خود جلب می‌کند مقایسه این عکس مربوط به سال ۲۰۲۱ با عکس اول مربوط به سال ۱۹۹۲ است؛ تام کروز پیر نمی‌شود بلکه سال به سال جذاب‌تر و خوش‌استایل‌تر به نظر می‌رسد!

عکس مدل مو تام کروز 9

 

ست لوازم اصلاح مردانه

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *