9e8291a2cd7ae5098d112359322c1671

مدل موی Beachy Waves، نماد تابستان

از میان انواع مدل های مو که برای تابستان معرفی می شوند، مدل Beachy Waves یا امواج ساحلی محبوب ترین آن هاست. فرقی نمی کند که موهای صاف داشته باشید یا مجعد، وقتی در مجاورت دریا قرار می گیرید موج های بیشتری به موهایتان اضافه می شود و همین موضوع الهام بخش مدل مویی شده است که نماد تابستان و نسیم دریاست.

ویژگی شاخص این مدل مو این است که ریشه موها تا ارتفاع مشخصی (بسته به جنس و نوع موهیتان) صاف می شود و امتداد آن مانند امواج دریا پیچ می خورد و به پایین می ریزد. برای آن که به یک مدل موی Beachy Waves ایدئال برسید چند روش وجود دارد:

  1. استفاده از حرارت: ابتدا یک سرم محافظ مو را روی موهای مرطوبتان اعمال کنید و سپس موها را دسته دسته با اتو مو، بابلیس یا سشوار حالت دهید. پس از خشک شدن موها می توانید موج ها را با انگشت از هم باز کنید و با یک اسپری حالت دهنده به فرم دلخواه تثبیت کنید.
  2. بدون استفاده از حرارت: موهایتان را در حالت نیمه مرطوب ببافید. بسته به این که می خواهید موج های ریز به آن بدهید یا موج های درشت، بافت ریز یا درشت را انتخاب کنید. با موهای بافته شده بخوابید و صبح بافت ها را باز کنید. پیش از بازکردن موها مطمئن شوید که کاملا خشک شده اند.

 

fn-beachy-waves-980409

 

برای خرید  کالاهای درج شده در تصویر بالا، روی لینک های زیر کلیک کنید:

 

اتو مو مدل S7300 آبی رمینگتون

​فر کننده مو مدل CI91X1 سفید رمینگتون

سشوار مدل D5215 مشکی رمینگتون

 

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>