نوشابه انرژی زای هایپ پشتیبان فعالیت‌های روزانه

نوشیدنی انرژی‌زای هایپ Hype در سال ۱۹۹۴ برای اولین بار ساخته شد و هم‌اکنون در ۴۵ کشور جهان به فروش می‌رسد.

هایپ ماکسیمم انرژی یا MFP که قوی‌ترین نوع این نوشیدنی است و برای استفاده قبل و بعد از ورزش‌های سنگین، وزنه‌برداری و بدنسازی ترکیب شده‌است، قوطی مشکی و سبز دارد که از ایده اتومبیل‌های مسابقه‌ای فرمول وان در طراحی آن استفاده شده. این نوشیدنی انرژی‌زا معروف به بمب انرژی حاوی ۴۳ کیلوکالری انرژی است و منبعی مناسب از ویتامین‌هایB2,B3,B5,B6 و B12 است.

aj1935_1

هایپ مکس آیس بری یا UP مخلوطی از میوه‌های آنتی اکسیدان‌دار است که هم به تنهایی بسیار خوشمزه است و هم بیس مناسبی برای ترکیب‌کردن انواع کوکتل‌های خنک است. هایپ UP همچنین گزینه مناسبی برای زمان سرماخوردگی، خستگی و خواب‌آلودگی است. این نوشیدنی حاوی ۵۰ کیلوکالری انرژی است و منبعی غنی از ویتامین‌های C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 و B12 است.

aj1937_1

هایپ رژیمی یا Enlite یک نوشیدنی مقوی و بسیار کم کالری است. این نوشیدنی که تنها حاوی ۲۴ کیلو کالری است، برای افراد رژیمی یا دیابتی مناسب است که از افت انرژی در طول روز رنج می‌برند. هایپ رژیمی گزینه مناسبی برای قبل و بعد از ورزش به‌ویژه برای خانم‌ها است. این نوشیدنی بدون قند منبع مناسبی برای تامین ویتامین‌های B3, B5, B6 و B12 است.

aj1936_1

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *