main

چه جسوری چه محافظه کار، قرمز بپوش!

گفتیم که رنگ قرمز مهم‌ترین ترند رنگ پاییز و زمستان امسال خواهد بود. از آنجا که هر دیزاینر و برند به شیوه خودش ترندها را معنا می‌کند، قصد داریم ببینیم استایلیست‌های برند H&M چه توصیه‌هایی برای پوشیدن و ست‌کردن رنگ قرمز دارند. به توصیه Ellen Palsson  استایلیست‌ برند سوئدی H&M برای ست‌کردن رنگ قرمز در این فصل سه روش را می‌توانید بکار بگیرید:

HMRedTrend

۱. اگر در زمینه پیروی از مد محافظه‌کار هستید و تیپ‌های باوقار و شیک را ترجیح می‌دهید، یک یا چند اکسسوری مثل کیف، کفش یا حتی جزییاتی مثل دوخت لباس و تزیینات آن را قرمز انتخاب‌کنید، لباسی به رنگ سفید یا مشکی بپوشید و یک رژلب قرمز را با این ست همراه‌کنید.
۲. اگر در پیروی از مد کمی جسور هستید و تیپ‌های کلاسیک جذاب را ترجیح می‌دهید، امسال به‌جای پالتو یا بارانی مشکی همیشگی رنگ قرمز را انتخاب‌کنید. پالتوهای Oversize امسال بزرگ و آزاد با سرشانه‌های پهن هستند. برای یک ست رسمی و جذابِ ترندی این پالتو را با یک بافت یقه اسکی چسبان و شلوار #رسمی فاق بلند مشکی همراه‌کنید.
۳. اگر خود را ملکه مد می‌دانید و جسارتتان در زمینه دنبال‌کردن ترندها زبانزد است، امسال سراپا قرمز بپوشید. برای یک ست سوپر ترندی یک جفت بوت بلند قرمز را با پیراهن میدی و مانتو یا پالتوی قرمز بپوشید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>