Give-a-balloon

چه طور روز ولنتاین را تنها بگذرانیم؟

اگر مجردید و فکر می‌کنید که روز عشق به شما بد خواهد گذشت، بدانید که همه‌چیز در دست خودتان است و می‌توانید این روز را به خاطره‌ای دلچسب تبدیل‌کنید. تنها بودن به معنای تنفر از روز عشق نیست. عشق را می‌توانید در خلوتتان جشن بگیرید و برای داشته‌هایتان سپاسگذاری‌کنید.

  • شکلات بخورید:

گره‌خوردن روز عشق با شکلات نباید باعث شود از تخفیف‌های بی‌نظیر شکلات و تنقلات که برای روز ولنتاین برگزار می‌شود، دور بمانید. برای خودتان شکلات بخرید،  از رژیم مرخصی بگیرید و بگذارید شکلات در بدنتان اندورفین Endorphins ترشح‌کند و اعصابتان را آرام‌کند. قطعا می‌دانید که علم ثابت کرده خوردن شکلات باعث ایجاد سرخوشی و آرامش می‌شود!

  • گل بخرید:

اگر دور و برتان را گل‌های رز قرمز پر کرده و به شدت تنهاییتان را به شما یادآوری می‌کند، نرگس بخرید. رایحه خوش نرگس زیبا؛ گل خوش‌بوی زمستان که در خانه بپیچد، سرحال خواهید آمد و از حال و هوای عشق و عاشقی دور خواهید‌شد.

IMG_1771-500x500

  • مهمانی بروید:

شما می‌توانید در روز ولنتاین نوع دیگری از محبت را جشن بگیرید. مهمانی بروید یا مهمانی بدهید. دوستان مجردتان را دور هم جمع‌کنید و آزادی و استقلالتان را جشن‌بگیرید. به دیدن خانواده یا اقوامتان بروید و محبتتان را با آنها تقسیم‌کنید. فیلم و سریال ببینید، پایکوبی کنید، بخورید، بیاشامید و لذتش را ببرید.

  • خودتان را تحویل‌بگیرید:

اگر به‌تازگی از یک رابطه عاطفی خارج‌شده اید، در روز عشق یک حال اساسی به‌خودتان بدهید. یک خرید اساسی بکنید. به خودتان یک لباس خاص، کیف شیک و یا یک جفت کفش مجلسی هدیه بدهید. یک روز کامل و طولانی را در آرایشگاه، اسپا یا سالن ماساژ بگذرانید و یک مرخصی اساسی به اعصاب و روانتان بدهید. با دست و دلبازی برای خودتان هزینه‌کنید، شما استحقاقش را دارید.

bigstock-Happy-woman-with-headphones-re-47401498-e1377603609636

  • در حق دیگران نیکی‌کنید:

اگر به کارما Karma اعتقاد دارید، امسال روز عشق را به نیکی کردن به دیگران بگذرانید. به غریبه‌ها گل هدیه بدهید. در یک خیریه حاضر‌شوید و همکاری داوطلبانه کنید. مبلغی را به مستمندان اطرافتان هدیه بدهید. به دیگران عشق بدهید تا در سالی که در پیش رو دارید، از دنیا عشق دریافت‌کنید.

  • خودتان را با دیگران مقایسه نکنید:

دست از احساس بدبختی و غم و غصه بردارید. از کجا می‌دانید دوستانی که در این روز تنها نیستند، در باطن خوشبخت هستند؟ داستان زندگی خودتان را به سادگی بپذیرید و بدانید عشق در همین نزدیکی است. به خودتان اجازه ندهید در خاطرات روابط گذشته غرق‌شوید. خودتان را سرگرم و مشغول نگه دارید و اجازه غم و غصه به خودتان ندهید. یادتان باشد این شبی که به‌نظر بسیار طولانی می‌آید، هیچ تفاوتی با شب‌های دیگر سال ندارد. آسان بگیرید تا آسان بگذرد.

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>