چگونه عطر مناسب فصل را بشناسيم

وقتي به انتخاب عطر مي رسيم جدا از سليقه شخصي و علاقه اي كه به يك عطر بخصوص داريم، بايد به فصل و دماي هوا هم دقت كنيم. رايحه يك عطر ممكن است روي لباس هاي ضخيم زمستانه بسيار دلنشين به مشام برسد اما وقتي زير آفتاب داغ تابستان قرار مي گيريم به بويي ناخوشايند و آزاردهنده تبديل شود.

در ادامه به چند نكته اشاره مي كنيم كه براي انتخاب عطرهاي تابستانه بايد مد نظر قرار دهيد:

 

عطر ادكلن ادتويلت ادوپرفيوم مردانه زنانه تابستان ترند خنك aqva

از رايحه هاي گرم و شيرين دوري كنيد. گل هاي شرقي، وانيل و عود مي توانند موجب سردرد و سرگيجه براي شما يا اطرافيانتان شوند. در عوض به سراغ نت هاي خنك تر برويد. استفاده از عطرهاي گرم براي تابستان مانند آن است كه يك پوليور يقه اسكي را براي آفتاب گرفتن در ساحل انتخاب كنيد!

 

براي خريد ادوتويلت هاي مردانه ۱۰۰ ميل Aqva Pour Homme از سايت مديسه اينجا كليك كنيد.

 

 

عطر مردانه دولچه گابانا دي اند جي D&G ادوتويلت ادكلن مردانه زنانه خنك تابستانه خريد اينترنتي

مركبات، چوب و چمن، نت هاي مناسب تابستان اند. البته اين يك قاعده كلي نيست و ممكن است استثنائاتي داشته باشد اما غالب عطرهايي كه از نت هايي چون نارنج، چوب صندل، ميوه، جلبك دريايي و نعنا تشكيل شده اند براي فصول گرم كاربرد دارند.

 

براي خريد ادوتويلت مردانه ۱۲۵ ميل Dolce & Gabbana Light Blue از سايت مديسه اينجا كليك كنيد.

 

 

عطر ادكلن ادوتويلت ادوپرفيوم مردانه زنانه كلوين كلاين CK خريد اينترنتي

اغلب عطرها از چندين نت آغازين، مياني و پاياني تشكيل مي شوند كه اين ها به مرور جاي خود را به يكديگر مي دهند. گرما و تعريق بدن باعث سرعت بخشيدن به اين فرايند مي شود و ممكن است تركيب آن ها به بويي نامطلوب بيانجامد. پس بهتر است براي تابستان از عطري استفاده كنيد كه از تعداد نت هاي كمتري تشكيل شده است.

 

براي خريد ادوتويلت زنانه ۲۰۰ ميل Calvin Klein CK One Shock از سايت مديسه اينجا كليك كنيد.

 

 

عطر ادكلن ادوتويلت ادوپرفيوم زنانه مردانه

عطرهاي مجلسي با ماندگاري بالا را براي تابستان انتخاب نكنيد زيرا اين عطرها مدت زيادي باقي مي مانند و ممكن است بعد از مدتي با يك بوي ناخوشايند روي لباستان مواجه شويد. بهتر است در فصول گرم از عطرهايي استفاده كنيد كه مناسب استفاده هاي روزمره هستند و در پايان روز رايحه اي محو و ملايم از آن ها باقي مي ماند.

 

براي خريد ادوتويلت مردانه ۱۰۰ ميل Azzaro Chrome از سايت مديسه اينجا كليك كنيد.

 

 

عطر ادكلن ادوتويلت مردانه خريد اينترنتي آنلاين

در تابستان به جاي ادوپرفيوم (EDP)، به سراغ ادوتويلت (EDT) برويد. ادوتويلت ها معمولا سبك تر از پرفيوم هستند و پخش بوي ملايم تري دارند.

 

براي خريد ادوتويلت مردانه ۱۰۰ ميل Mr. Buberry از سايت مديسه اينجا كليك كنيد.

 

 

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>