Tally Military main

چگونه لباس طرح ارتشی را به سبک دخترانه بپوشیم؟

⁣از جذاب‌ترین ترندهای این روزها لباس‌های طرح ارتشی است که داغ‌ترین مجموعه آنها از برند سویسی تالی وایل Tally Weijl به‌تازگی در مدیسه رونمایی شده‌است. طرح ارتشی که برای ایجاد تنوع و هیجان در تیپ شما کارایی دارد، برخلاف تصور رایج قابل استفاده در انواع ست‌های لباس است. کلاسیک‌ترین ترکیب با لباس‌های ارتشی استفاده از یکی از رنگ‌های موجود در طرح‌های لباس همچون مشکی، قهوه‌ای، زرشکی یا کرم برای ترکیب کردن با این نوع لباس است. جین آبی هم از گزینه‌هایی است که در کنار طرح ارتشی ترکیبی خاص و دیدنی ایجاد می‌کند. اما اگر بخواهید مطابق ترندهای زمستان ۲۰۱۸ لباس بپوشید، می‌توانید با ایده از استایلیست‌های برند تالی وایل⁣ Tally Weijl این طرح را در کنار رنگ‌ها و طرح‌های دخترانه قرار‌دهید. رنگ صورتی ملایم که خود از ترندهای این روزها است، در ترکیب با طرح ارتشی لباس می‌تواند تضاد زنانه-مردانه جذابی را ایجاد کند که این روزها دغدغه اکثر دیزاینرها است.

Tally Military

برای مشاهده هریک از لباس‌های تصویر کد آن را در سایت مدیسه جستجو کنید. برای مشاهده مجموعه جدید پاییز ۲۰۱۷ از برند سویسی تالی وایل ⁣ Tally Weijl به این لینک مراجعه‌کنید.

 

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>