main

کدام مدل لباس شب مد ۲۰۱۸ خواهد‌بود؟

اگر از مدل‌های لباس شب که در کمدتان دارید خسته شده‌اید، شاید دوست داشته باشید بدانید چه مدلهایی از لباس شب این روزها مد شده‌است و روی کت واک‌های هفته مد کدام انواع لباس شب برای نیمه دوم سال ۹۶ و زمستان ۲۰۱۸ انتخاب شده‌اند. در این مطلب درباره ترندهای روزِ لباس مجلسی و لباس شب صحبت خواهیم‌کرد:

  1. لباس شب پشت باز

از مدلهایی که این روزها برای لباس شب بسیار محبوب شده است، مدل پشت باز است که انواع متفاوتی دارد. لباس شب های پشت باز با بندِ پشت گردنی برای خانم‌های ظریف و لاغر مناسب است.

ag3235_1

لباس شب و لباس مجلسی که پشتش به صورت یک حفره کوچک باز است، برای خانم‌های درشت اندام‌تر مناسب است.

ah1948_2

  1. لباس شب با دامن پُرچین

لباس شب با دامن چین‌دار یا دور چین از ترندهایی است که این روزها می‌توان زیاد در بازار دید. این نوع لباس برای خانم‌های لاغر اندام و کم‌سن تر مناسب است. همچنین اگر اندام شما انحنای زیادی ندارد، این مدل لباس فرم اندام شما را به «ساعت شنی» نزدیک‌تر خواهد کرد.

ah4928_1

ah4942_1

  1. لباس شب راسته

لباس شب و پیراهن‌های راسته از مدل‌هایی هستند که تقریبا هرگز از مد نمی‌افتند، اما چند سال یک بار به صورت ویژه مورد توجه قرار می‌گیرند. زمستان ۲۰۱۸ از زمان‌هایی است که لباس شب و پیراهن راسته بسیار محبوب و ترندی خواهد‌بود.

ah5350_1

ah5382_1

  1. لباس شب با یقه قایقی

در فصل پاییز شاهد لباس شب‌ هایی با یقه‌های مربعی و خشتی بودیم، اما با نزدیک‌تر شدن به زمستان ۲۰۱۸ این ترند بیشتر به سمت یقه‌های قایقی حرکت کرده‌است. یقه قایقی که از دو طرف تقریبا تا سرشانه باز است ولی روی قفسه سینه را کاملا می‌پوشاند، برای خانم‌های قدبلند با گردن بلند مناسب است.

ah4686_1

ah4846_1

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>