Marly Main

ادوکلن قوی و نافذ گالووی با الهام از کاخ مارلی

دوره سلطنت لویی پانزدهم در قرن هجدهم میلادی زمان شکوفایی صنعت عطرسازی بود و در این عصر بود که پاریس کم کم به مرکز دنیای رایحه‌های مسحورکننده تبدیل شد. لویی پانزدهم که علاقه شدیدی به عطر و ادوکلن داشت، هر روز یک عطر جدید به عطاران سفارش می‌داد و برای معطر کردن فضای کاخ خوش‌بو کننده‌های متنوعی را از عطرسازان سلطنتی طلب می‌کرد. کاخ مارلی محل اقامت لویی چنان عطرآگین بود که در تاریخ آن را «بارگاه معطر» می‌نامند. جالب است بدانید که در زمان لویی پانزدهم از فواره‌های کاخ مارلی عطر جریان داشت! برند فرانسوی پارفام دو مالی Parfums de Marly یادگاری از این دوره در فرانسه؛ مهد عطرسازی است.

ادوکلن گالووی از برند پارفام دو مارلی Parfums de Marly Galloway با الهام از نام اسب نریان وحشی سفیدرنگی ساخته‌شد که در قرن هجدهم در دره‌های اسکاتلند پیدا شد. این اسب چنان سریع، قوی، ستبر و باوقار بود که به سرعت به سمبلی از اسکاتلند تبدیل شد. ادوکلن Galloway که در گروه بویایی مشک و مرکبات قرار می‌گیرد اعجازی از عطر مرکبات و فلفل  است که در قلب خود رایحه زنبق و شکوفه پرتقال را پنهان کرده‌است و بر پایه رایحه مشک و عنبر ترکیب شده‌است. رایحه این ادوکلن مردانه/زنانه خنک و ملایم با پخش و ماندگاری بالا است.

مشاهده ادوکلن Parfums de Marly Galloway

Marly Main

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>