Teen Green

یک استایل سرحال برای برنامه عشق و حال!

بازهم نوبت به خانم‌های نوجوان و جوان رسید. یک ست کژوال دخترانه برای گردش و خرید برایتان طراحی کرده‌ایم که رنگ‌های ملایم و پاستلی زمستان امسال را در کنار یک رنگ کلاسیک تیره می‌نشاند تا تعادل بصری اجزای ست در کنار هم حفظ شوند. لباس‌های این ست را از مجموعه‌های روز برندهای معتبر انتخاب کرده‌ایم تا بتوانید با پوشیدن آنها یک تیپ ترندی و بِروز بزنید.

Teen Green

برای یک روز فان با دوستان در مراکز خرید و سطح شهر پیشنهاد می‌کنیم این کاپشن بلند سرمه‌ای از مجموعه زمستان ۲۰۱۸ برند سویسی Tally Weijl را با شلوار جین سبز از برند ترکیه‌ای Mavi و بلوز بافت طوسی روشن از برندTally Weijl ست کنید. شال سبز روشن از برند انگلیسی Wallis  را سرتان کنید و کفش‌های کژوال سفید از مجموعه زمستان ۲۰۱۸ برند سوئدی H&M را به‌پا کنید. برای تکمیل این ست جذاب این کوله سفید از مجموعه زمستان ۲۰۱۸ برند سویسی را به‌دست بگیرید و یک روز خوش را برای خودتان رقم بزنید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>