استایل‌ های نوید محمدزاده در نقش‌های مختلف

نوید محمدزاده در سال ۱۳۸۲ وقتی ۱۸ ساله بود در کلاس‌های بازیگری مؤسسه هفت‌هنر کاج شرکت کرد و پس از پنج سال با بازی در فیلم «در میان ابرها» به کارگردانی روح‌الله حجازی وارد دنیای حرفه‌ای بازیگری شد. اگر نگوییم بهترین بدون شک یکی از بهترین بازیگران سینمای ایران در ده سال اخیر نوید محمدزاده بوده است. بازیگری که علاوه بر پرده نقره‌ای روی صحنه تئاتر هم می‌درخشد. در این مطلب برخی از استایل‌های او را در نقش‌های مختلف در عمر ۱۲ ساله حرفه‌ایش در سینما بررسی می‌کنیم.

1

 

عصبانی نیستم، ۱۳۹۲
نوید محمدزاده در این فیلم یک دانشجوی ستاره‌دار دانشگاه تهران است که قصد ازدواج با همکلاسی‌اش را دارد اما به دلیل مشکلات مالی و اختلاف طبقاتی پدر دختر مخالف است. باران کوثری که علاوه بر بازی طراح لباس این فیلم نیز بود برای نقش «نوید» از استایل‌های کژوال با شلوار جین و پیراهن و سویشرت استفاده کرده است.

5

​پیراهن مردانه سرمه ای قرمز چهارخانه Ebra

​پیراهن مردانه سرمه ای قرمز چهارخانه Ebra

 

لانتوری، ۱۳۹۴
نوید محمدزاده در این فیلم سردسته تبهکاران است و پس از ابراز علاقه به دختر مورد علاقه‌اش و بی‌پاسخ ماندن آن به صورت دختر اسید می‌پاشد. گلناز گلشن برای «پاشا» از استایل کژوال با تی‌شرت و سویشرت در رنگ‌های متضاد و در تنالیته‌های مقابل استفاده کرده است.

6

​سویشرت مردانه کلاهدار سرمه ای طرح راول

​سویشرت مردانه کلاهدار سرمه ای طرح راول

 

ابد و یک روز، ۱۳۹۴
نوید محمدزاده در این فیلم جوانی گرفتار در دام اعتیاد است که شرایط خانوادگی مناسبی هم ندارد و با این حال برادر بزرگ‌ترش سعی می‌کند او را وادار به ترک کردن کند. نکته‌ای که در طراحی لباس غزاله معتمد برای نقش «محسن» به چشم می‌آید گشاد بودن همه لباس‌ها برای اوست. پیراهن، تی‌شرت، جین یا سویشرت فرقی نمی‌کند همه چیز به تن محسن زار می‌زند!

2

​پیراهن مردانه سبز روشن ادموند

​پیراهن مردانه سبز روشن ادموند

 

بدون تاریخ، بدون امضا، ۱۳۹۵
نوید محمدزاده در این فیلم نقش پدری را بازی می‌کند از سر فقر مرغ مرده به پسرش می‌خوراند و پس از مرگ فرزندش به دنبال بانیان فروش آن مرغ می‌گردد. دلیله صوفیانی برای نقش «موسی» استایل تمام مشکی را در نظر گرفته است.

3

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-BK مشکی ناوالس

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-BK مشکی ناوالس

 

مغزهای کوچک زنگ زده، ۱۳۹۶
نوید محمدزاده در این فیلم هم درگیر فروش مواد است. او نقش جوانی را بازی می‌کند که در یک محله زاغه‌نشین زندگی می‌کند و برادرش سردسته خلافکاران آن محله است. مارال جیرانی برای نقش «شاهین» از دو رنگ سفید و سیاه در مضمونی دوقطبی استفاده می‌کند؛ پیش و پس از مرگ برادرش.

8

​تی شرت مردانه یقه گرد نخی سفید JPA

​تی شرت مردانه یقه گرد نخی سفید JPA

 

سرخ‌پوست، ۱۳۹۷
نوید محممدزاده در این فیلم در نقش یک رئیس زندان در دهه ۴۰ خورشیدی ظاهر می‌شود که برای ترفیع گرفتن باید متهمی ملقب به سرخ‌پوست را که در راه انتقال به زندان دیگر ناپدید شده پیدا کند. شیما میرحمیدی برای نقش «سرگرد نعمت جاهد» در صحنه‌هایی که یونیفرم نظامی ندارد از پیراهن سفید همراه کراوات و ساسپندر مشکی استفاده کرده است.

4

​پیراهن مردانه سفید ناوالس

​پیراهن مردانه سفید ناوالس

 

متری شیش و نیم، ۱۳۹۷
زندگی حرفه‌ای نوید محمدزاده با مواد مخدر گره خورده است! در این فیلم او نقش فروشنده شیشه‌ای را بازی می‌کند که پس از یک خودکشی ناموفق دستگیر می‌شود و به دنبال راهی برای فرار است. غزاله معتمد برای نقش «ناصر» از پیراهن‌های تیره با یقه باز استفاده کرده است.

7

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-nv سرمه ای ناوالس

​پیراهن مردانه مدل RegularFit-Tet-nv سرمه ای ناوالس

 

2 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *