کدام رنگ صورتی را برای مانتو انتخاب‌کنیم؟

از آنجا که در فصل بهار امسال رنگ صورتی در کالکشن جدید اکثر برندهای معروف پیدا می‌شود و ترند روز دنیا است، این روزها خیلی از خانم‌ها با انتخاب تونالیته مناسبی از رنگ صورتی که به رنگ پوست و مویشان بیاید درگیر هستند. اکثر خانم‌ها دوست دارند بدانند کدام از رنگ‌های صورتی تیره، روشن، هلویی، گلبهی، سرخابی به پوستشان می‌آید و آنها را زیباتر به چشم می‌آورد. در این مطلب برای شما چند راهنمایی کوتاه برای انتخاب یک مانتوی صورتی با تونالیته متناسب با رنگ پوستتان داریم.

  1. پوست سفید:

اگر پوستتان روشن است، صورتی‌های ملایم و کمرنگ به شما می‌آید. رنگ صورتی بسیار ملایم گلبرگ شکوفه‌ها، و صورتی-بنفش یاسی مناسب شما است.

af3943_1

af4300_1

  1. پوست سرخ و سفید:

اگر پوست نازک، گونه‌های صورتی و چهره سرخ و سفیدی دارید، رنگ گلبهی یا هلویی روشن با ته‌رنگ زرد را برای مانتو انتخاب کنید تا سرخی چهره‌تان را خنثی کند.

af4103_1

af3884_1

  1. پوست گندمگون:

اگر پوستتان گندمگون یا به اصطلاح عامیانه گندمی است، انواع صورتی و سرخابی با رنگ پوست شما تناسب دارند. برای مانتوی اداری و رسمی می‌توانید صورتی مایل به کرم و برای مانتوی بیرون و مهمانی سرخابی را انتخاب‌کنید. فقط حواستان باشد صورتی‌هایی با ته‌رنگ آبی و بنفش ترکیب جالبی با پوست شما ایجاد نمی‌کنند. صورتی چرک هم رنگ مناسبی برای شما است.

af3950_1

af4548_1

  1. پوست سبزه

اگر پوست شما تیره است و به اصطلاح سبزه‌رو هستید، انواع صورتی پررنگ، درخشان و سرخابی مناسب شما است. اگر به رنگ‌های جیغ علاقه‌ای ندارید، می‌توانید صورتی‌هایی با ته‌رنگ بنفش را انتخاب‌کنید. فقط حواستان باشد صورتی‌های خیلی روشن و صورتی مایل به کرم چهره شما را بی‌حال به‌چشم می‌آورد و برای شما مناسب نیست.

af3944_1
af4244_1

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *