Dylan Blue Main

ادوکلن مردانه دیلن بلو رایحه‌ فراموش‌نشدنی یک مرد جذاب

اگر روحیه حساسی دارید، با مردی که ادوکلن Dylan Blue می‌زند، وارد رابطه نشوید!

بعضی از عطرها در خاطر می‌مانند. بعضی از عطرها در مشام حک می‌شوند. بعضی از عطرها تا ابد تو را به‌یاد آن مرد جذاب شیک‌پوش با ادوکلنی گس و تلخ می‌اندازند که وقتی می‌رفت، تا ساعت‌ها زمین و زمان وجودش را به تو یادآوری می‌کردند.

ادوکلن مردانه Dylan Blue از برند ایتالیایی Versace با بوی چوب‌های معطر و نت‌های دریایی مناسب فصل گرم سال و آقایانی است که رایحه‌های تلخ و خنک را می‌پسندند. همراهی رایحه ترنج کالابریایی، گریپ فروت و انجیر با رایحه آغازین این ادوکلن ترشی و خنکی ملایم و دلچسبی به رایحه چوبی آن افزوده‌است. در قلب این ادوکلن رایحه برگ بنفشه، چوب گیاه پاپیروس، نعناع هندی ارگانیک، فلفل سیاه و عنبر به ماندگاری این عطر کمک می‌کنند و رایحه زیرین مشک، دانه تونکا، عود و زعفران با ایجاد تضادی بین شیرینی و تلخی این رایحه را گس‌تر و مردانه‌تر کرده‌است.

ادوکلن Dylan Blue در سال ۲۰۱۶ وارد بازار شد. بطری جذاب این ادوکلن رویال مکعب مستطیلی به رنگ آبی مدیترانه‌ای تیره با درپوش طلایی است. این ادوکلن را به صورت ادوتویلت و در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر از سایت مدیسه بخرید.

Dylan Main

مشاهده و خرید Versace Dylan Blue Pour Homme

1 پاسخ
  1. armin says:

    متاسفانه ادکلنهای برند versace علیرغم کیفیت بالای رایحه از ماندگاری و خصوصا پخش بوی بسیار ضعیفی برخوردارند.به همین دلیل بندرت میشه بازخوردی از اطرافیان شاهد بود.

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>