مهر آمد، بچه‌ها همه حاضر!

در کنار همیم تا با آمدن ماه مهر، مهربانی را به دانش‌آموزان نیازمند هدیه کنیم در این پویش جمعی قصد داریم تا با هم هزینه ملزومات سال نو دانش‌آموزان شامل لوازم‌تحریر، کیف، کفش و لباس را تامین کنیم. 
مدیسه به ازای هر سفارش ۲۰۰ هزار تومانی، مبلغ ۵۰ هزار تومان به این دانش‌آموزان هدیه می‌دهد. با روش‌های دیگری نیز می‌توانید در این پویش شرکت کنید که در همین صفحه به آن‌ها اشاره شده است.

شروع خرید از مدیسه

درباره بنیاد دانش

بنیاد دانش با مجوز رسمی از وزارت کشور و بهره گیری از ظرفیت مشارکت‌های مردمی و از طریق ساز و کارها و روش‌های نوین با مداخله موثر در امور آموزشی و تربیتی، زمینه‌های مناسب برای رشد و توسعه فردی، خانوادگی و اجتماعی دانش‌آموزان محروم از نعمت پدر٬ با استعداد و نیازمند را فراهم می‌نماید. به گونه‌ای که به مدارج عالی علمی دست بیابند و یا موفق به کسب مهارت در سطح حرفه ای گردند تا قادر به خوداتکایی در زندگی اجتماعی باشند. این بنیاد با همت جمع کثیری از خیرین و نیکوکاران و با هدف کمک و همیاری و تحصیل دانش آموزان با استعداد٬ بی بضاعت و محروم از نعمت پدر تاسیس گردید.در این پویش برای کمک به دانش‌آموزان نخبه نیازمند، از سه روش زیر می‌توانید مشارکت نمایید.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید