boon

«نوآوری برای والدین امروزی» شعار برند معتبر بوون (Boon) است.

Boon یک گروه آمریکایی پیشرو، در حوزه‌ی طراحی و ساخت انواع لوازم مادر و کودک و سرگرمی‌های نوزادان و کودکان است و در لغت به معنای «هدیه‌ای کاربردی و مفید بوده که به نیاز خاصی پاسخ می‌دهد» و همین معنا دقیقا فلسفه‌ی طراحی محصولات این برند است.

  محصولات این برند پریمیوم آمریکایی بر مبنای تقویت مهارت حل مسئله و پرورش خلاقیت در کودکان طراحی شده‌اند و در عین حال سادگی، کاربردی و مفید بودن سه المان اصلی محصولات بوون است. هدف اصلی این گروه تولید محصولات مدرن و خلاقانه‌ای است که امور مربوط به کودکان را برای پدران و مادران ساده‌تر کند و در همین روند سبک شخصی خود را نیز حفظ کنند. محصولات این برند در چهار گروه اکسسوری مادر و کودک، ظروف تغذیه‌ی نوزاد، وسایل و سرگرمی‌های‌ حمام و وسایل مراقبت و نگهداری تقسیم‌بندی شده‌اند.

کیفیت و بی‌ضرر بودن مواد استفاده شده در محصولات از مهم ترین اولویت‌های Boon  است به طوری که همه‌ی محصولات از پلی‌مرهای ایمن ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene)  ساخته شده‌اند که خالی از هرگونه مواد مضر برای سلامتی کودکان از جمله گروه فتالات‌ها (Phthalates) و BPA (Bisphenol A) است. این ترکیبات به گونه‌ای هستند که با بزاق دهان هیچ واکنش شیمیایی نشان نمی‌دهند و در صورت قرارگیری در دهان هیچ ضرری ندارند. در نظر گرفتن همه‌ی این جزییات است که  بوون را به یکی از ایمن‌ترین برندهای تولید اکسسوری مادر و کودک در آمریکا تبدیل کرده‌است و بسیاری از استانداردهای معتبر آمریکایی از جمله استاندار اسباب‌بازی ایمن ASTM آمریکا را برای آن به ارمغان آورده‌است. علاوه بر این‌ها بوون دوست دار محیط زیست است و همه‌ی مواد استفاده شده در محصولات، قابلیت بازیافت را دارا هستند.

کمپانی Boon  در سال 2004 میلادی در آریزونای آمریکا با ایده‌ی طراح جوان و خلاق آمریکایی خانم ربکا فینل (Rebecca Finell ) پایه‌گذاری شد. در عرض 7 سال این کمپانی به چنان موفقیتی نائل شد که یکی از غول‌های لوازم کودک و اسباب‌بازی، TOMY تصمیم به خریداری سهام آن گرفت و اکنون این کمپانی از زیرمجموعه‌های تامی است.

Boon یکی از برندهای بسیار پرفروش در بازار آمریکا و کاناداست که تقریبا در همه‌ی فروشگاه‌های معتبر لوازم کودک این کشورها یافت می‌شود.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید