bormioli

Image title

برند بُرمیولی Bormioli Rocco در سال 1892 با هدف تولید محصولی با کیفیت، خاص و منحصر به فرد در ایتالیا شروع به کار کرد. دقت در انتخاب مواد اولیه، مطالعه دقیق امکانات تولید و در نهایت، ایجاد راه‌حل‌های نوآورانه از مهم‌ترین خصوصیات این برند است.

بُرمیولی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کالاهای خانگی، چینی و یکی از تامین‌کنندگان پیشرو کارد و چنگال و ظروف شیشه ای در جهان است و طیف توزیع محصولش آنقدر وسیع است که از رستوران‌ها و هتل‌ها گرفته تا خانه‌های کوچک و بزرگ را شامل می‌شود.

این کمپانی دارای هشت کارخانه، دو استودیوی طراحی و 15 فروشگاه در ایتالیا و اسپانیا است و حالا محصولات خود را به بیش از 100 کشور جهان صادر می‌کند. محصولاتی که شامل تمامی موارد مربوط به زندگی مدرن و سرویس‌های غذایی است؛ از ظروف پایه‌دار و محصولات سرو نوشیدنی گرفته تا بشقاب‌های مختلف و لوازم چیدمان میز، از ظرف بستنی گرفته تا شیشه‌های مربا و ترشی و همینطور ظرف‌های نگهداری غذا.

در سال‌های اخیر زبان بُرمیولی به زبانی کلاسیک در تعریف چیدمان میز تبدیل شد. زبانی که چیدمان میز را نه فقط به عنوان یک اتفاق روزمره بلکه به عنوان یک پروژه مهم، ابزاری برای تبدیل ایده‌ها، احساسات و چشم‌اندازی از اشکال مختلف با هدف ارائه جنبه‌های زیبایی‌شناسی‌شان تعریف می‌کند.

مدیسه کلکسیونی از شیک‌ترین سرویس‌های غذاخوری این برند معتبر اروپایی را عرضه کرده‌است.


کالایی یافت نشد.


بارگذاری

بارگذاری

خبـرنامـه

برای عضویت در خبرنامه و استفاده از تخفیف ۳۵٫۰۰۰ تومانی ایمیل خود را وارد نمایید