ناخن گیر کودک

بر صفحه

 1. ناخن گیر کودک بیول مدل 84123032-480
  ‎20,500 تومان
 2. ناخن گیر کودک کد 107 سبز بی بی لوکس ناخن گیر کودک کد 107 سبز بی بی لوکس
  • %30

  ناخن گیر کودک کد 107 سبز بی بی لوکس
  ‎54,000 تومان
  ‎37,800 تومان

 3. ناخن گیر کودک استیل کد A806 وی کر
  ‎26,700 تومان

 4. ناخن گیر کودک طرح خرس زرد
  ‎15,000 تومان

 5. ناخن گیر عروسکی کودک طرح میمون
  ‎15,000 تومان
بر صفحه

 

ناخن گیر کودک

ناخن گیر کودک یک ابزار کاربردی است که از آن برای کوتاه نمودن ناخن کودکان از همان ماه های اول زندگی آنها استفاده می نمایند. این ابزار کاربردی دارای مدل های متنوعی می باشد که از نظر ساختار، شکل ظاهر، درجه تیزی و اندازه دارای تفاوت های عمده ای می باشند.

شرایط سخت خرید ناخن گیر بچه برای والدین

کودکان موجوداتی حساس و زودرنج می باشند. کوچکترین آسیب فیزیکی آنها را بسیار آزرده خاطر می نماید. بچه ها در شرایطی که والدین قصد کوتاه نمودن ناخن هایشان را می نمایند، بیشترین فشار را احساس می کنند. در این زمان مطمئنا پدر و مادر نیز فشار عصبی زیادی را تحمل خواهند نمود.

نگرانی های رایجی همچون فوبیای آسیب دیدن کودک در هنگام کوتاه نمودن ناخن بسیاری از والدین را مستاصل می نماید. برای کاهش این گونه نگرانی ها بهتر است والدین قبل از کوتاه نمودن ناخن کودک دلبندشان به فکر انتخاب یک ناخن گیر کودک مناسب باشند.

انتخاب یک مارک معتبر و با کیفیت راهکار مناسبی برای کاهش این نگرانی ها می باشد. به راحتی می توان با مقایسه انواع مدل های مختلف ناخن گیر در بازار و همچنین استفاده از راهنمایی متخصصان در این زمینه به بهترین انتخاب برای خرید ناخن گیر کودک دست یافت.

خرید ناخن گیر برای نوزادان

نوزادان در هفته های اول تولد دارای ناخن هایی نرم و نازک می باشند. همین امر سبب می شود تا خانواده ها در کوتاه نمودن ناخن آنها تعلل نمایند. با وجود جنس نرم ناخن های نوزادان باز هم آنها به راحتی می توانند سبب خراشیدگی پوست لطیف نوزاد شود. از این رو استفاده از ناخن گیر تحت سرایط خاص لازم می باشد.

بهترین زمان برای کوتاه نمودن ناخن نوزادان چه زمانی است؟

بیشتر متخصصان توصیه می کنند تا در هفته های اول برای کوتاه نمودن ناخن کودک از ابزار های تخصصی همچون سوهان استفاده شود. کاربرد این ابزار بهداشتی در هنگام کوتاه نمودن ناخن نوزادان سبب کاهش نگرانی والدین می شود.

عوارض کوتاه نکردن ناخن نوزادان چیست؟

عدم کوتاه نمودن ناخن کودک علاوه بر آسیب رساندن به پوست آنها خود عاملی بارز برای رشد انواع میکروب ها و در نتیجه انتقال بیماری به کودک می باشد. ناخن یکی از مهمترین عوامل انتقال دهنده میکروارگانیسم های مضر به بدن کودکان می باشد. در نتیجه با حفظ بهداشت ناخن می توان سلامت کودک را نیز تضمین نمود.

مهمترین ویژگی های قابل توجه در ناخن گیر مخصوص کودکان

ناخن گیر عامل اصلی انتقال بیماری به کودکان

با توجه به این مورد که ناخن گیر در تماس مستقیم با پوست کودک می باشد، می تواند سبب انتقال بسیاری از بیماری ها به کودکان شود. بهتر است والدین برای جلوگیری از انتقال بیماری به آنها حتما از ناخن گیر شخصی برای کودک استفاده نمایند.

خرید ناخن گیر از لحاظ جنس

در هنگام خرید یک ناخن گیر مناسب و با کیفیت باید مهمترین ویژگی های این وسیله را در نظر داشت. اولین ویژگی که یک ناخن گیر کودک خوب دارد، جنس مناسب آن است. این ابزار باید به راحتی قابل نظافت بعد از هر با استفاده از آن باشد. بهترین جنس قابل استفاده برای این ابزار استیل ضد زنگ است. همچنین بهتر است از  ناخن گیرهایی که دارای دسته های پلاستیکی هستند استفاده نمود.

ویژگی های مهم در انتخاب این ابزار

وجود دسته پلاستیکی در ناخن گیر بچه سبب تسلط بیشتر شما در هنگام کوتاه نمودن ناخن کودکان می شود. ویژگی دیگری که در زمان انتخاب ناخن گیر کودک باید در نظر داشته باشید تیز بودن، داشتن لبه های کاملا متقارن و خوش دست بودن این ابزار می باشد. همچنین شما باید به خوبی از شیوه استفاده از این ابزار آگاهی داشته و به نحوی اصولی طریقه مصرف آن را بیاموزید. این امر به شما کمک می نماید تا در زمان کاربرد ناخن گیر به کودک خود آسیبی وارد نکنید.

خرید اینترنتی ناخن گیر کودک از فروشگاه آنلاین مدیسه

فروشگاه آنلاین مدیسه با ارائه محصولاتی اورجینال و اصل شما را در یک انتخاب مطمئن و کاربردی راهنمایی خواهد نمود. شما با حضور در مدیسه می توانید محصولات متنوعی از کشورهای چین، ترکیه و ایران را با یکدیگر مقایسه نمایید و در نهایت با شناخت تفاوت های آنها بهترین محصول را انتخاب کنید. قیمت مناسب ناخن گیر کودک عامل مهمی در خرید کاربران از فروشگاه اینترنتی مدیسه می باشد. به راحتی می توانید از تنوع محصولات و قیمت ارزان آنها در فروشگاه مدیسه بهره مند شوید. در فروشگاه مدیسه امکان خریدی مطمئن را برای شما عزیزان فراهم خواهیم نمود.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید