سایر لوازم مراقبت از کودک

صفحه
بر صفحه

 1. کرم پای کودک هیدرودرم Hydroderm مناسب جهت ادرار سوختگی 75ml
  ‎52,775 تومان

 2. کرم برطرف کننده پوسته های چرب سر نوزادان و شیر خواران هیدرودرم Hydroderm
  ‎123,826 تومان

 3. کرم چرب کننده پوست کودک چیکو Chicco مدل 100ml Crema Ricca
  ‎225,000 تومان

 4. پودر بچه سفید جانسون
  ‎51,000 تومان

 5. پودر بچه بنفش جانسون Bed Time مناسب شب
  ‎51,000 تومان

 6. پودر بچه صورتی جانسون Blossoms
  ‎51,000 تومان

 7. دستمال مرطوب کودک دکتر از بسته 90 عددی
  ‎42,000 تومان
 8. دستمال مرطوب کودک دکتر از  ​بسته 12 عددی  دستمال مرطوب کودک دکتر از  ​بسته 12 عددی 
  • %23
  • تاریخ انقضا کمتر از 6 ماه

  دستمال مرطوب کودک دکتر از  ​بسته 12 عددی 
  ‎6,500 تومان
  ‎5,000 تومان
 9. نرم کننده صورت و بدن کودک نینو 225ml Daily Lotion نرم کننده صورت و بدن کودک نینو 225ml Daily Lotion
  • %11

  نرم کننده صورت و بدن کودک نینو 225ml Daily Lotion
  ‎46,000 تومان
  ‎41,000 تومان

 10. دستمال مرطوب پاک کننده کودک دافی بسته 50 عددی
  ‎29,000 تومان

 11. دستمال مرطوب کودک دافی نرم کننده بسته 20 عددی
  ‎18,000 تومان
 12. کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  • %15

  کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  ‎70,200 تومان
  ‎60,000 تومان
 13. کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل حاوی بیولین 100ml کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل حاوی بیولین 100ml
  • %15

  کرم مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل حاوی بیولین 100ml
  ‎70,200 تومان
  ‎60,000 تومان

 14. کرم سوختگی پای کودک سی گل Baby First
  ‎39,900 تومان
 15. لوسیون تالک بدن سی گل 125ml Liquid Talc لوسیون تالک بدن سی گل 125ml Liquid Talc
  • %15

  لوسیون تالک بدن سی گل 125ml Liquid Talc
  ‎89,300 تومان
  ‎76,000 تومان
 16. لوسیون محافظ پای کودک سی گل 125ml Baby First لوسیون محافظ پای کودک سی گل 125ml Baby First
  • %15

  لوسیون محافظ پای کودک سی گل 125ml Baby First
  ‎89,300 تومان
  ‎76,000 تومان
 17. لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  • %15

  لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  ‎64,900 تومان
  ‎55,000 تومان
 18. لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  • %15

  لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  ‎64,900 تومان
  ‎55,000 تومان

 19. کرم پای کودک بی بی لند حاوی زینک اکساید Zinc Oxide
  ‎25,900 تومان
 20. روغن بدن بچه آردن 200ml روغن بدن بچه آردن 200ml
  • %19

  روغن بدن بچه آردن 200ml
  ‎36,938 تومان
  ‎30,000 تومان

 21. لوسیون مرطوب کننده گیاهی بچگانه سی گل Baby First
  ‎54,000 تومان

 22. اسپری ضد آفتاب SPF50 کودکان سی گل 150ml Baby First
  ‎168,800 تومان

 23. روغن بدن بچگانه سی گل Baby First ویتامینه 200ml
  ‎34,000 تومان

 24. کرم سوختگی پای کودک سی گل Baby First
  ‎39,900 تومان
صفحه
بر صفحه

 

سایر لوازم مراقبت از کودک

کودکان موجوداتی ظریف و حساس هستند که برای گذران زندگی خود کاملا به دیگران وابسته می باشند. والدین برای افزایش سطح رفاه کودکان پیش از تولد به فکر رفع مایحتاج مورد نیاز برای مراقبت و نگهداری از کودک می باشند. انتخاب بهترین لوازم مراقبت از کودک همواره برای والدین یک چالش بزرگ و اساسی محسوب می شده است. انتخاب این وسایل با وجود چالش برانگیز بودن برای والدین بسیار لذت بخش می باشد. اما به مرور با شناخت بیشتر از نیاز های مراقبتی کودک والدین نسبت به انتخاب سایر لوازم مراقبت از کودک حساسیت بیشتری نشان خواهند داد.

یکی از موارد با اهمیت که نیاز به توجه زیادی دارد انتخاب وسایل بهداشتی جهت مراقبت از کودک می باشد. به دلیل حساسیت بالایی که کودکان دارند انتخاب یک محصول بهداشتی مناسب برای مراقبت از آنها نیازمند راهنمایی متخصصین در این زمینه می باشد.

چرا باید به سایر لوازم مراقبت از کودک اهمیت داد؟

کودکان در اولین ماه های زندگی خود قادر به انجام هیچ گونه فرایند خاصی نمی باشند. کودکان برای رفع ابتدایی ترین نیازهای خود نیز به دیگران کاملا وابسته می باشند. در کنار این موضوع به دلیل تکمیل نشدن فرایند رشد در بدن مادر کودک دارای ساختاری بسیار شکننده و آسیب پذیر می باشد. به همین دلیل انتخاب لوازم مورد نیاز برای مراقبت از کودک گاهی بسیار دشوار می باشد.

والدین برای انتخاب بهترین وسایل جهت نگهداری از کودک به موارد متعددی مانند مارک مورد استفاده برای محصولات و همچین انتخاب محصولات با کیفیت و اورجینال توجه می نمایند.

آسیب های ناشی از رطوبت بر روی پوست کودک

همان گونه که به آن نیز اشاره شد کودکان بسیار حساس و آسیب پذیر می باشند. همین امر سبب می شود تا کودک در اثر عوامل متعددی مانند تاخیر در تعویض پوشک دچار سوختگی در کشاله ران شود. گاهی حتی وجود اندکی عرق در ناحیه زیر گردن کودک سبب التهاب در این نواحی می شود. وجود این عوارض پوستی در کودک سبب افزایش بی قراری و ناراحتی آنها خواهد شد.

نظافت و حفظ سلامتی کودک و نوزاد

در هفته های اول زندگی کودک برای تمیز نمودن بدن باید از مواد طبیعی مانند آب و پنبه استفاده نمود. به مرور و با رشد کودک برای نظافت آنها نیاز به استفاده از سایر لوازم مراقبت از کودک می باشد. برای مثال استفاده از پودر بچه از سوختگی پاهای آنها جلوگیری می نماید. حتی مصرف این ماده در افزایش لطافت پوست کودک نیز موثر می باشد. والدین برای جلوگیری از خشکی پوست از وسایل کاربردی مانند مرطوب کننده های گیاهی برای کاهش عوارض استفاده می نمایند.

مهمترین محصولات مورد استفاده برای نگهداری از کودک

با تولد کودک والدین نیاز به استفاده از سایر لوازم مراقبت از کودک پیدا خواهند نمود. هریک از این وسایل ضروری به افزایش سلامت کودک و نشاط آن موثر می باشد. پودر بچه، دستمال مرطوب، نرم کننده و ضد التهاب، لوسیون های بدن کودک، کرم های سوختگی، ضد آفتاب و مرطوب کننده ها تنها بخشی از این وسایل ضروری در زمان نگهداری از کودک می باشند.

پودر بچه

استفاده از پودر بچه از زمان های گذشته نیز مرسوم بوده است. مادران سال هاست که از این ماده برای کاهش عوارض ناشی از عرق سوز شدن کودکان استفاده می نمایند. این محصول از موادی مانند تالک (یک ماده معدنی)، پودر نشاسته، زینک اکساید و اسانس تشکیل شده است.

برخی از متخصصین بر این باورند که استفاده از پودر بچه برای سلامت کودک زیان بار می باشد. دلیل اصلی این مخالف در ذراتی است که از این محصول در هوا متصاعد می شود و می تواند باعث آسیب به سیستم تنفسیی کودک شود. البته بیشتر این تاکید برای کودکانی با سیستم تنفسی حساس می باشد.

دستمال مرطوب

یکی از وسایلی که با تولد کودک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد دستمال مرطوب می باشد. این محصول در واقع یک تکه پارچه غیر بافته است که آغشته به یک محلول پاک کننده می باشد. این محصول را اصولا از موادی مانند بامبو، ریون و یا پلاستیک تولید می نمایند.

دستمال های مرطوب مناسب کودک دارای ساختار لطیف و ملایم می باشند. این محصول در انواع مدل های معطر و یا ساده تولید و روانه بازار مصرف می شود. همچنین بهتر است در زمان انتخاب این محصول برای کودک از نمونه های غیر الکلی آن استفاده نمود.

لوسیون کودک

همانقدر که تغذیه کودکان بسیار با اهمیت است توجه به حفظ سلامت پوست آنها نیز مهم و ضروری می باشد. کودکان دارای پوستی حساس هستند. پس بهتر است والدین در سال های اولیه زندگی آنها با استفاده از محصولاتی مانند لوسیون کودک از پوست آنها مراقبت نمایند. همچنین برخی از نمونه های این محصول از رشد باکتری های مولد بیماری بر سطح پوست کودکان جلوگیری می نمایند.

مارک های معتبر در زمینه تولید سایر لوازم مراقبت از کودک

برخی مارک های معتبر داخلی و خارجی با تولید محصولات بهداشتی مراقبت از کودک نقش مهم و حمایتی برای والدین ایفا می نمایند. برخی از برندهای مهم داخلی که در تولید اینگونه محصولات دارای نام و نشان تجاری معتبری می باشند شامل نینو، وی کر، مای، سی گل و فیروز می باشد. این در حالی است که برندهای مطرحی چون الارو فرانسه نیز در بازار های کشور وجود دارند و توسط والدین برای کودکان تهیه می شوند. شناخت این برندها، طریقه مصرف و شیوه استفاده از آنها به اندازه سایر موارد مهم می باشد.

خرید اینترنتی سایر لوازم مراقبت از کودک از فروشگاه آنلاین مدیسه

انتخاب یک مارک تجاری معتبر و با کیفیت در زمان تهیه وسایل بهداشتی برای کودک سبب می شود تا والدین از سلامت این وسایل اطمینان بیشتری داشته باشند. برای یک انتخاب درست اولین راه مقایسه محصولات متنوع در بازار و بررسی آنها از نظر مواد تشکیل دهنده و عوارض جانبی مصرف آنها می باشد. شناسایی این موارد می تواند برای والدین مانند یک راهنمای خرید کاربردی عمل نماید.

فروشگاه آنلاین مدیسه در تلاش است تا با ارائه محصولاتی اصل و با کیفیت رضایت خاطر مشتری های خود را جلب نماید. شما در اینجا با محصولات متفاوت و برندهای معتبر داخلی و خارجی آشنا می شوید. شعار مدیسه تهیه کالایی با کیفیت همراه با قیمت مناسب برای کاربران می باشد. حضور و مشارکت در مدیسه به شما ضمانت یک خرید با کیفیت و ارزان قیمت را خواهد داد.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید