پنبه، پد و گوش پاک کن

بر صفحه

 1. گوش پاک کن هدکان بسته 100 عددی
  ‎12,000 تومان
 2. پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 70 عددی پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 70 عددی
  • %9

  پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 70 عددی
  ‎35,000 تومان
  ‎32,000 تومان
 3. پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 120 عددی پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 120 عددی
  • %9

  پد پاک کننده آرایش صورت ایپک بسته 120 عددی
  ‎55,000 تومان
  ‎50,000 تومان

 4. بسته 120 عددی گوش پاک کن فیروز
  ‎24,000 تومان

 5. بسته 60 عددی گوش پاک کن وی کر
  ‎19,000 تومان
بر صفحه

 

پنبه، پد و گوش پاک کن

گوش پاک کن و پنبه از جمله لوازم بهداشتی است که در خانه تمام افراد اعم از زن و مرد و در هر رده سنی استفاده می شود. گوش پاک کن در واقع همان پنبه پاک کننده گوش است که با آن می توان گوش های خود را تمیز کرد. گوش پاک کن ها با مارک و قیمت های متنوع در بازار وجود دارند. اما برای انتخاب و خرید بهترین گوش پاک کن لازم است تا با انواع آن آشنا شد.

 

انواع گوش پاک کن

گوش پاک کن انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

 • گوش پاک کن پنبه ای
 • گوش پاک کن برقی
 • گوش پاک کن چرخشی
 • گوش پاک کن مکشی
 • گوش پاک کن فنری

گوش پاک کن پنبه ای

گوش پاک کن پنبه ای از یک دسته پلاستیکی و سری پنبه ای درست شده است. با خرید یک بسته گوش پاک کن پنبه ای می توان کارهای زیادی انجام داد، مانند؛ تمیز کردن گوش، برای کشیدن سایه پشت چشم، برای رنگ کردن ابرو، پاک کردن لاک دور ناخن و....

گوش پاک کن برقی

گوش پاک کن برقی به راحتی جرم داخل گوش را می گیرد و برای هر رده سنی و تمام افراد اعم از مرد و زن مناسب است. این وسیله دارای باتری است و با استفاده از مکش ملایم آب و جرم را از گوش خارج می کند. این گوش پاک کن هوشمند هیچ گونه خطری برای گوش که عضوی حساس از بدن است ندارد، اما بهتر است از مصرف روزانه آن اجتناب شود و بعد از هر بار استحمام از گوش پاک کن برقی استفاده شود.

گوش پاک کن چرخشی

سری این گوش پاک چرخشی و قابل تعویض است. با قرار دادن سری این گوش پاک کن در مجرای گوش، گرد و غبار و جرم خارج می شود. این نوع گوش پاک کن، در مقایسه با مدل گوش پاک کن برقی آن هم، کم خطرتر است.

 

گوش پاک کن مکشی

در این نوع از گوش پاک کن ها، از طریق مکش، جرم و رطوبت داخل گوش خارج می شود. این وسیله هیچ آسیبی به گوش وارد نمی کند و بسیار سریع گوش را تمیز می کند. گوش پاک کن های مکشی، با قیمتی بیشتر از گوش پاک کن پنبه ای، اما کم خطرتر برای گوش، در بازار وجود دارند.

گوش پاک کن فنری

گوش پاک کن های فنری جایگزین مناسبی برای گوش پاک کن های پنبه ای، که ممکن است موجب آسیب به گوش شود، هستند. سری این گوش پاک کن ها فنری و معمولا از جنس استیل است. سطح این سری، صیقلی و صاف است و هیچ گونه آسیبی به گوش وارد نخواهد کرد. خرید گوش پاک کن های فنری کارایی بهتر و خطر کمتری برای گوش خواهد داشت.

بهترین برندهای گوش پاک کن

برندهای ایرانی و خارجی زیادی از انواع گوش پاک کن ها با قیمت های متنوع وجود دارند که در زیر به آن اشاره می شود.

برندهای ایرانی

از برندهای ایرانی گوش پاک کن، می توان به برند فیروز، مارک گوش پاک کن هدکان، برند گوش پاک کن پنبه ریز، مارک گوش پاک کن لدورا، برند گوش پاک کن راژان و... اشاره کرد. از بهترین برندهای ایرانی گوش پاک کن، پنبه ریز و لدورا هستند. قیمت محصولات لدورا بسیار مقرون به صرفه بوده است که در کنار کیفیت مرغوب، مزیت عالی برای خرید گوش پاک کن ایجاد می کند. برند پنبه ریز یک برند بسیار عالی با قیمتی به صرفه است که اکثر افراد از آن راضی هستند.

برندهای خارجی

از بهترین برندهای خارجی گوش پاک کن می توان به گوش پاک کن سپتونا و وی کر اشاره کرد. برند گوش پاک کن وی کر با قیمتی استثنایی و کیفیتی عالی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

پنبه بهداشتی

خرید پنبه بهداشتی از واجبات می باشد. پنبه از جمله وسایل مورد نیاز در هر خانه ای است و مصارف زیادی دارد؛ مانند ضدعفونی کردن (با الکل)، بوگیر (با آغشه کردن به عطر)، از بین برنده کپک (با آغشته کردن به مایع پاک کننده و...). این وسیله بهداشتی در قیمت های متنوع و با برندهای مختلفی راهی بازار شده است. برندهای پنبه بهداشتی مانند، برند تولید کننده پنبه رایا ، برند تولید کننده پنبه کاوه، پنبه بهداشتی از برند گلبهار، پنبه از برند گل ارکیده و...

خرید آنلاین پنبه، پد و گوش پاک کن از فروشگاه اینترنتی مدیسه

مشتریان گرامی می توانند برای خرید انواع گوش پاک کن، پد و پنبه بهداشتی از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنند. همچنین می توانند از بخش مقایسه انواع گوش پاک کن ها اعم از گوش پاک کن پنبه ای، برقی، چرخشی و... برای انتخاب بهترین گوش پاک کن متناسب با نیاز خود استفاده نمایید و محصول خود را از فروشکاه آنلاین مدیسه سفارش دهند.

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید