topheader

topheaderبر صفحه
برای جستجوی شما هیچ نتیجه‌ ای یافت نشد.

اسپری و ژل تاخیری

اسپری و ژل تاخیری درمانی ایمن و آسان برای رفع زود انزالی در آقایان هستند. این محصولات معمولا 10 تا 15 دقیقه پیش از فعالیت جنسی مورد استفاده قرار می گیرند. تقریبا 30 تا 40 درصد از مردان در دوره ای از زندگی خود از زود انزالی که تحت عنوان PE نیز شناخته می شود، رنج می برند. انزال زودرس می تواند باعث ایجاد مشکلات و ناراحتی های عاطفی و حتی جسمی در بین زوج ها شود. بسیاری از مردانی که به انزال زودرس دچار می‌شوند به دنبال راه‌ حل‌ هایی عملی هستند. در این ارتباط، اسپری ‌ها و ژل های تاخیری بسیار موثر عمل کرده اند. اسپری‌ و ژل تاخیری محصولاتی مبتنی بر حساسیت زدایی هستند. این محصولات به مردان مبتلا به انزال زودرس کمک می‌کنند تا رابطه جنسی طولانی تری داشته باشند.

 

آیا اسپری و ژل های تاخیری بر کیفیت ارگاسم تاثیر منفی می گذارند؟

اسپری ها و ژل های تاخیری دارای دوز کنترل شده ای از مواد حساسیت زُدای غلیظ هستند که حساسیت آلت تناسلی را به صورت کنترل شده کاهش می دهند و در نتیجه باعث تاخیر در انزال می شوند بدون اینکه بر لذت ارگاسم تاثیر منفی بگذارند.

 

طریقه مصرف یا شیوه استفاده از اسپری و ژل تاخیری

اسپری و ژل تاخیری محصولاتی هستند که از طریق حساسیت زدایی و بی حس کردن آلت تناسلی آقایان، مقاربت جنسی را طولانی تر می کنند. بنابراین برای دریافت بهترین تاثیر، کافی است که 10 دقیقه پیش از آغاز رابطه جنسی، آلت جنسی شسته شود سپس مقدار کمی از ژل یا اسپری تاخیری به تحریک پذیرترین  نواحی عضو جنسی یعنی به قسمت کلاهک و زیر آلت، مالیده یا اسپری شود.

 

انواع اسپری و ژل تاخیری

دو نوع اسپری و ژل تاخیری مورد تایید FDA وجود دارد:

  • بر پایه لیدوکائین
  • بر پایه بنزوکائین

اسپری و ژل های مبتنی بر لیدوکائین حاوی 10 الی 11 میلی گرم لیدوکائین (یک بی حس کننده موضعی) هستند، در حالی که اسپری های بر پایه بنزوکائین، محتوی 7.5 درصد بنزوکائین غلیظ (یک بی حس کننده موضعی دیگر) می باشند. اگرچه آنها به دو کلاس مختلف از بی حس کننده های موضعی تعلق دارند، اما هر دو مکانیسم کاریِ دقیق و مشابه ای دارند.

 

راهنمای خرید اسپری و ژل تاخیری

به افرادی که در هنگام خرید به دنبال محصول قوی تری هستند توصیه می شود که اسپری ها و ژل های تاخیری بر پایه لیدوکائین را انتخاب نمایند زیرا آنها بی حس کننده قوی تری هستند. مزیت بنزوکائین نسبت به لیدوکائین متنوع بودن محصولات تاخیری بر پایه بنزوکائین است. لیدوکائین تنها به دو صورت اسپری و ژل تاخیری وجود دارد در حالی که بنزوکائین علاوه بر اسپری و ژل در اشکال متنوع تری چون: دستمال مرطوب، کاندوم، کرم و... نیز موجود می باشند. برخی از انواع این نوع از محصولات حاوی ویتامین E هستند که برای تقویت پوست مفید می باشند. در هنگام خرید می بایست به رایحه این نوع از کالاها توجه کرد تا در حین رابطه رایحه مذکور باعث آزار شامه زوج ها نشود.

 

قیمت اسپری و ژل تاخیری

قیمت اسپری ها و ژل های تاخیری علاوه بر برند و کیفیت محصول به حجم آن نیز بستگی دارد. اکثر اسپری های تاخیری 65 میلی لیتری هستند. ژل ها نیز معمولا حاوی 100 میلی لیتر از ماده تاخیری می باشند. برخی از معروف ترین برند های این محصول عبارتند از: گالاردو Gallardo، سالم Salem، کدکس Kodex، ایموشن Emotion و...

 

خرید آنلاین اسپری و ژل تاخیری از فروشگاه مدیسه

کاربران می توانند برای خرید انواع اسپری و ژل تاخیری از با کیفیت ترین برندها و مارک های معتبر با ارزان ترین قیمت به این صفحه مراجعه کنند. همچنین می توانند در بخش مقایسه محصولات از بین انواع اسپری و ژل های تاخیری شامل: اسپری و ژل های تاخیری بر پایه لیدوکائین و اسپری و ژل های تاخیری بر پایه بنزوکائین محصول مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نمایند و از طریق فروشگاه آنلاین مدیسه آن را سفارش دهند. فروشگاه آنلاین مدیسه عرضه کننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اصل و اورجینال با قیمت مناسب به کاربران و متقاضیان محترم می باشد.