اسپری ضد تعریق

صفحه
بر صفحه

 1. اسپری ضد تعریق هیدرودرم Hydroderm مدل Calming التیام دهنده زیر بغل
  ‎87,142 تومان

 2. اسپری دئودورانت و ضد تعریق مردانه هیدرودرم Hydroderm مدل Sport-attract حجم 150ml
  ‎80,405 تومان

 3. اسپری دئودورانت و ضد تعریق مردانه هیدرودرم Hydroderm مدل Sport-infinity حجم 150ml
  ‎80,405 تومان

 4. اسپری دئودورانت مردانه 96 ساعته گارنیه Garnier مدل Ultra Kuru Plus
  ‎99,000 تومان

 5. اسپری دئودورانت زنانه 72 ساعته گارنیه Garnier مدل Magnezyum Ultra Kuru
  ‎99,000 تومان

 6. اسپری دئودورانت مردانه 72 ساعته گارنیه Garnier مدل Magnezyum Ultra Kuru
  ‎99,000 تومان

 7. اسپری دئودورانت زنانه 48 ساعته گارنیه Garnier مدل Ultra Kuru
  ‎99,000 تومان

 8. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Cool Power
  ‎118,000 تومان

 9. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 96 ساعته Invincible Sport
  ‎104,000 تومان

 10. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Sensitive Control
  ‎122,000 تومان

 11. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Black Mineral
  ‎115,000 تومان

 12. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Fresh Extreme
  ‎115,000 تومان

 13. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل Shirt Protect
  ‎115,000 تومان

 14. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Carbon Protect 5 In 1
  ‎115,000 تومان

 15. اسپری ضد تعریق مردانه لورآل 48 ساعته Thermic Resist
  ‎115,000 تومان

 16. اسپری بدن مردانه رایت گارد 250ml Active
  ‎120,000 تومان

 17. اسپری بدن مردانه رایت گارد 250ml Sport
  ‎120,000 تومان

 18. اسپری بدن مردانه رایت گارد 250ml Fresh
  ‎120,000 تومان

 19. اسپری بدن مردانه عماد آرا 200ml Address
  ‎75,000 تومان

 20. اسپری بدن زنانه عماد آرا 200ml Memories
  ‎75,000 تومان

 21. اسپری بدن زنانه عماد آرا 200ml Genesis Rose Gold
  ‎75,000 تومان

 22. اسپری بدن زنانه عماد آرا 200ml Genesis Pink
  ‎75,000 تومان

 23. اسپری بدن مردانه عماد آرا 200ml Ignite
  ‎75,000 تومان

 24. اسپری بدن مردانه عماد آرا 200ml Autograph
  ‎75,000 تومان
صفحه
بر صفحه

 

اسپری ضد تعریق

اکثر جمعیت کره زمین عرق می کنند؛ چنین امری یک واقعیت اجتناب ناپذیر است. مشکل زمانی اتفاق می افتد که عرق بوی ناخوشایندی تولید کند. چه رفتن به مصاحبه کاری باشد، چه وقت گذراندن با صمیمی ترین دوست؛ بوی عرق تصویر ناخوشایندی از افراد خواهد ساخت. اما برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. با استفاده از اسپری ضد تعریق به راحتی می توان از شر بوی نامطبوع خلاص شد. اما اسپری ضد تعریق دقیقا چیست و چگونه باعث می شود افراد خوشبو باشند؟

انواع تعریق در بدن انسان

برای درک بهتر فواید و کارایی اسپری ضد تعریق ابتدا باید انواع عرق ها را شناخت. به طور کلی بدن انسان دو نوع عرق تولید می کند؛ نوعی عرق از غده ای به نام غده اکرین ترشح می شود. این غده با ترشح آب و نمک، دمای اضافی بدن را از طریق عرق خارج می کند و به خودی خود بوی بدی ندارد. نوع دیگر، عرقی است که غده آپوکرین تولید می کند. عرق تولید شده توسط این غده رسوبات پروتئین و چربی را روی پوست از خود به جا می گذارد و با مخلوط شدن با باکتری های روی پوست بوی بدی تولید می کند.

عوامل مختلفی مانند ورزش کردن، استرس، هوای گرم و داشتن اضافه وزن موجب عرق کردن می شوند. برخی افراد ممکن است عرقشان غیر قابل کنترل و بیش از اندازه باشد. به این نوع تعریق هیپرهیدروزیس گفته می شود. حال باید دید ضد تعریق دقیقا چگونه کار می کند.

در ضد تعریق از نمک آلومینیوم استفاده می شود تا جلوی تعریق گرفته شود. وقتی آلومینیوم با عرق برخورد می کند، به صورت ژل در می آید و روی غدد عرق شما را می گیرد و میزان عرق را کاهش می دهد. عرق همچنان از غدد بدن خارج می شود، اما نه در جاهایی که از ضد تعریق استفاده کرده باشید.

طریقه مصرف اسپری ضد تعریق چگونه است؟

برخی جزو آن دسته افرادی هستند که زیاد عرق می کنند و روی زیر بغل لباس هایشان همیشه لکه وجود دارد، این افراد حتما باید از ضد تعریق استفاده کنند. از اسپری ضد تعریق می توان در جاهای مختلف بدن مانند زیر بغل، پا، صورت، پشت و سینه استفاده کرد.

اگر افراد بخواهند نهایت استفاده را از ضد تعریق ببرند، باید در زمان درست از آن استفاده کنند. استفاده از ضد تعریق در صبح، بعد حمام یا قبل از دئودورانت، جلوی تعریق بدن را نخواهد گرفت. ضد تعریق را باید شب قبل از خوابیدن استفاده کرد. این زمان فرصتی را به ضد تعریق خواهد داد تا فعال شود. شب وقتی افراد می خوابند، بدن در حال استراحت است و غدد فعالیت کمتری دارند. این امر برای ضد تعریق محیطی را فراهم می سازد تا کار خودش را انجام دهد. برای اینکه ضد تعریق عمل کند، باید در زمان درست روی پوست تمیز و خشک استفاده شود.

روش های تشخیص انتخاب ضدتعریق مناسب

شاید برای خیلی از مخاطبان هم سوال باشد که از بین این همه ضد تعریق کدام یک مناسب است، باید بگوییم که پاسخ در نیاز هر شخصی نهفته است. چه نیازی را می خواهید برطرف کنید؟

ماندگاری رایحه

اگر تهیه اسپری ضد تعریق قوی مدنظر است، به دنبال اسپری هایی باید گشت که روی آن ها عباراتی مانند 12 ساعته یا قدرت بیشتر نوشته شده باشد.

ساختار شیمیایی

راه دیگر، خواندن مواد تشکیل دهنده اسپری و درصد آن ها است. کلرید آلومینیوم قوی ترین ماده موجود در ضد تعریق ها است. محصولی که میزان کلرید آلومینیوم آن 14 درصد است، از محصول دیگر با کلرید آلومینیوم 10 درصد قوی تر خواهد بود. مواد فعال رایج دیگر که در ضد تعریق ها استفاده می شوند، عبارتند از: زیرکونیوم آلومینیوم، سیسکوی کلروهیدرات آلومینیوم، کلرید آلومینیوم، کلروهیدرات آلومینیوم و هیدروکسی برومید آلومینیوم.

شایان ذکر است که آلومینیوم می تواند برای سلامتی مضر باشد. البته هنوز تحقیقات صد در صدی نتوانسته ثابت کند که آلومینیوم برای بدن ضرر دارد؛ اما در مواردی مشاهده شده که استفاده از آلومینیوم در نهایت ممکن است سبب آلزایمر یا سرطان سینه شود. بنابراین برای اطمینان بیشتر باید از ضد تعریق هایی استفاده کرد که از مواد اولیه طبیعی و بدون ضرر ساخته شده اند.

برندهای باکیفیت ضدتعریق

با توجه به مواد تشکیل دهنده، قیمت محصولات نیز تغییر می کند؛ بنابراین هنگام انتخاب، حتما این نکته را مدنظر باید قرار داد. انواع مختلفی از مارک های ضد تعریق های اصل و اورجینال وجود دارد. در زیر بهترین برندهای ضد تعریق ذکر شده است:

 • لورال
 • آسترونکس
 • ویکتوریا سکرت
 • رکسونا
 • نیوا

خرید آنلاین اسپری ضد تعریق از فروشگاه مدیسه

شما کاربران گرامی می توانید برای خرید انواع اسپری ضد تعریق از برندها، مارک های معتبر و مختلف با ارزان ترین قیمت ها به سایت مدیسه مراجعه کنید. همچنین می توانید در بخش مقایسه محصولات، محصولاتی که در انتخاب آن شک دارید را مقایسه کرده و مدلی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید و به صورت آنلاین از فروشگاه مدیسه سفارش دهید.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید