پوشک کودک

بر صفحه

 1. پوشک کامل بچه کوکومی مدل Economy Pack سایز 5 بسته 28 عددی
  ‎155,000 تومان

 2. پوشک کامل بچه کوکومی مدل Economy Pack سایز 4 بسته 34 عددی
  ‎155,000 تومان

 3. پوشک کامل بچه مای بیبی سایز 3 بسته 38 عددی
  ‎155,000 تومان

 4. پوشک کامل بچه سایز 6 مولفیکس بسته 24 عددی
  ‎145,000 تومان

 5. پوشک کامل بچه مولفیکس سایز 2 بسته 44 عددی
  ‎131,200 تومان

 6. بسته 62 عددی پوشک سه بعدی سایز 4 بزرگ مولفیکس
  ‎240,000 تومان

 7. پوشک نارنجی سایز 5 مای بیبی بسته 28 عددی
  ‎149,000 تومان

 8. پوشک سایز 4 مای بیبی بسته 34 عددی
  ‎149,000 تومان
بر صفحه

 

پوشک بچه

انواع پوشک کودک محصولاتی مهم و کاربردی به حساب می آیند که برای افزایش سطح سلامت پوستی کودک مورد استفاده قرار می گیرند. در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع پوشک کودک ارزان و با کیفیت در بازار موجود است. هر کدام از این مدل های پوشک یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده اند. از جمله مهم ترین عواملی که در هنگام خرید پوشک باید به آنها توجه شود می توان به کیفیت پوشک، برند تولید کننده و قیمت پوشک بچه اشاره کرد.

دسته بندی انواع پوشک کودک براساس سایز پوشک بچه

همانطور که گفته شد، اولین مسئله مهمی که باید به آن توجه شود، دسته بندی پوشک کودک و ویژگی های کلی و جامع آن است. توجه داشته باشید که دسته بندی بر روی قیمت پوشک کودک هم تاثیرگذار است. به صورت کلی پوشک ها بر اساس اندازه و سایزشان در دسته بندی های متنوعی تقسیم می شوند. لیست زیر حاوی چند مورد از مهم ترین و رایج ترین دسته بندی پوشک کودک می باشد. 

 • سایز 1: این سایز برای کودکان 2 تا 5 کیلو گرمی مناسب است. 
 • سایز 2: این سایز برای کودکان 3 تا 6 کیلوگرمی مناسب است. 
 • سایز 3: این سایز برای کودکان 4 تا 9 کیلوگرمی مناسب است. 
 • سایز 4: این سایز برای کودکان 7 تا 18 کیلو گرمی مناسب است. 
 • سایز 5: این سایز برای کودکان بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. کودکانی که بین 11 تا 23 کیلو گرم وزن دارند. 
 • سایز 6: برای کودکان 15 تا 25 کیلوگرمی مناسب است. 

کاربران برای خرید پوشک با قیمت مناسب باید بتوانند بهترین اندازه را انتخاب نمایند. معمولا بر روی بسته بندی یک پوشک، اندازه و تعداد پوشک های موجود درون آن نوشته شده است. 

معروف ترین برند پوشک کودک

مای بیبی

مای بیبی یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه تولید پوشک کودک به حساب می آید که محصولات و خدماتش را با تعرفه ای مناسب در اختیار کاربران قرار می دهد. کیفیت مناسب و قیمت عالی را می توان به عنوان مهم ترین ویژگی های مای بیبی شناسایی کرد. 

کوکومی

کوکومی دیگر برند فعال در زمینه تولید و فروش پوشک کودک به حساب می آید که از چسب های محکم و قوی برای ساخت محصولاتش استفاده می کند. مهندسین فنی کوکومی همواره پوشک ها را بر اساس آناتومی و استخوان بندی کودک طراحی می کنند. همین مسئله هم محبوبیت این برند را افزایش داده است. 

مولفیکس

مولفیکس یکی از شناخته شده ترین برند های فعال در زمینه طراحی و ساخت پوشک کودک به حساب می آید که انواع پوشک بچه گانه را با تکنولوژی فوق العاده ای تولید می کند. برخی از انواع پوشک می توانند با جذب نادرست رطوبت، به پوست و بدن کودکان آسیب وارد کنند. این مشکل در هیچکدام از محصولات مولفیکس دیده نمی شود. چرا که این برند خدمات و محصولاتش را به صورت تضمینی در اختیار کاربران قرار می دهد. 

خرید اینترنتی پوشک بچه از فروشگاه آنلاین مدیسه

همانطور که به این مسئله اشاره شد امروزه راه های متنوعی در جهت خرید پوشک کودک در جلوی پای افراد قرار گرفته است. هر کدام از این راه ها به یک فروشگاه فعال خاص متصل بوده و مزایا و معایب خاصی را به همراه دارند. 

خرید آنلاین انواع پوشک بچه گانه از مدیسه، یکی از بهترین راه های موجود در جهت تهیه این محصول به حساب می آید. مدیسه امکانات متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. امکاناتی که کاربران با استفاده از آنها می توانند با خیال راحت خرید خود را ثبت کنند. قابلیت بررسی و مقایسه انواع پوشک کودک را می توان به عنوان یکی از همین قابلیت های مهم شناسایی کرد. امکان مقایسه چند محصول و خرید از بهترین برندهای پوشک بچه با استفاده از فروشگاه مدیسه برای کاربران فراهم شده است.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید