مسواک برقی

بر صفحه
 1. مسواک برقی Sonic Power با برس نرم Trisa مسواک برقی Sonic Power با برس نرم Trisa
  • %10

  مسواک برقی Sonic Power با برس نرم Trisa
  ‎440,000 تومان
  ‎396,000 تومان
 2. مسواک برقی Pro Interdental با برس نرم Trisa مسواک برقی Pro Interdental با برس نرم Trisa
  • %10

  مسواک برقی Pro Interdental با برس نرم Trisa
  ‎440,000 تومان
  ‎396,000 تومان
بر صفحه

 

مسواک برقی

مسواک برقی که امروزه جایگزین مسواک معمولی شده است می تواند به صورت موثر دندان ها را تمیز نموده و سلامت لثه و دهان را فراهم آورد. این مورد همانگونه که از نامش مشخص است به کمک انرژی برق کار می کند. از آنجا که حرکت یک مسواک برقی معتبر کاملا اتومات است لذا نیازی نیست تا فرد حین مسواک زدن دست خود را حرکت دهد. یک مسواک برقی اصل در مقایسه با مسواک های معمولی می تواند دندان ها را سفیدتر و تمیزتر نماید.

مقایسه انواع مسواک های برقی

برای اینکه یک مسواک برقی با کیفیت تهیه شود لازم است تا ویژگی های نمونه های موجود با یکدیگر مقایسه شوند و از تفاوت های آنها به خوبی آگاه شد. در زیر دو مورد از مسواک های پرفروش برند تریسا ذکر شده اند.

مسواک برقی Sonic Power با برس نرم Trisa

مسواک های برقی سونیک پاور تریسا دارای باتری قابل شارژ هستند. لذا پس از هر بار شارژ کامل می توان تا 60 مرتبه از آن بهره برد. دارای طراحی ارگونومیک است و از دو رشته الیاف ابریشمی برای تمیز نمودن دندان استفاده می کند. این مسواک توسط برند سوئیسی Trisa به بازار عرضه می شود.

مسواک های برقی Pro Interdental با برس نرم Trisa

مسواک برقی پرو تریسا دارای قابلیت تعویض سر مسواک می باشد. باتری آن قابلیت شارژ بوده و به کمک الیاف هایی که دارا است قادر می باشد تا بین دندان ها را تمیز نماید.

معتبرترین برند مسواک های برقی

برای خرید مسواک برقی قطعا برند های متفاوتی در بازار وجود دارند. اما در این بین مارک تریزا Trisa جز برندهای معتبری می باشد که خریداران زیادی را به سمت خود جلب نموده اند. مسواک های برقی تریزا با برس های نرمی که دارند می توانند به خوبی دندان ها را تمیز نمایند.

راهنمای خرید مسواک برقی

در زمان خرید انواع مسواک برقی اورجینال لازم است تا به موارد زیر دقت شود:

نوع مسواک از لحاظ عملکرد

مسواک ها می توانند به صورت چرخشی، دورانی، دوسره و جهنده فعالیت نمایند. انواع جهنده به عقب و جلو حرکت می کنند اما لغزشی ها تنها روی دندان ها حرکت لغزش مانند دارند.

به سر مسواک دقت شود

برخی از انواع مسواک برقی دارای سر قابل تعویض می باشند. به عنوان راهنمای خرید، در نظر باید داشت که این ویژگی کارایی مسواک را افزایش می دهد. زیرا افراد بیشتری می توانند از آن استفاده نمایند.

داشتن تایمر

با داشتن زمان سنج ها، مسواک های برقی می توانند براساس سیکل زمانی تعریف شده، اقدام به تمیز نمودن دندان ها نمایند.

سنسور فشار مسواک

در زمان خرید آنلاین مسواک برقی باید این مورد را در نظر گرفت که آیا آنها دارای سنسور فشار مسواک هستند تا فشار وارد شدن روی دندان ها را اندازه گیری کنند یا خیر. اگر این مورد وجود داشته باشد، در زمان اعمال فشار بیشتر، سنسور هشدار می دهد.

علاوه بر موارد فوق در زمان خرید مسواک برقی مواردی چون امکان تنظیم سرعت چرخش، نوع طراحی بدنه، تعداد حالت تمیزکنندگی و ... را نیز باید در نظر گرفت.

خرید مسواک برقی از آنلاین شاپ مدیسه

با  توجه به اینکه مسواک برقی دارای انواع متفاوتی است، به طور مثال برخی دارای سر چرخشی، گروهی دارای باتری قابل تعویض و نمونه هایی نیز دارای الیاف های بین دندانی هستند، لذا خرید را دشوار می نمایند. اما با خرید از فروشگاه مدیسه می توان بهترین نمونه ها را با ضمانت اصالت کالا و قیمتی مناسب از بهترین برندها تهیه نمود.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید