شوینده و پاک کننده آرایش چشم

بر صفحه

 1. میسلار واتر نوتروژینا مخصوص آرایش چشم Deep Clean
  ‎270,000 تومان
بر صفحه

 

شوینده و پاک کننده آرایش چشم

حتی اگر بهترین لوازم آرایشی توسط افراد مورد استفاده قرار گیرند، پیش از خواب باید از روی پوست پاکسازی شوند. این موضوع به سلامت و شادابی پوست منجر خواهد شد. در این میان برای پوست اطراف چشم که از حساسیت بالاتری برخوردار است، باید از شوینده های ملایم تری بهره برد. شوینده و پاک کننده آرایش چشم با کیفیت نه تنها به پاکسازی هرچه بهتر چشم ها و مژه ها می پردازد، بلکه با پیشگیری از ایجاد چروک روی پوست اطراف چشم به جوانی و شادابی هرچه بیشتر کمک خواهد کرد.

انواع شوینده و پاک کننده آرایش چشم

استفاده همیشگی از لوازم آرایشی هرچند باکیفیت، طراوت و شادابی پوست را به مرور زمان از بین خواهد برد، بنابراین پاکسازی آن کمکی به معکوس کردن روند پیری محسوب می شود. سازندگان پاک کننده های آرایش چشم برای سهولت کاربران، آن ها را در انواع متفاوتی تولید کرده اند. فوم، شامپو و محلول های پاک کننده آرایش چشم حاکی از تنوع این محصولات خواهد بود. این تنوع به جهت راحتی افراد در کاربرد آن به کار گرفته شده است. حتی اگر حوصله هیچ کاری پیش از خواب وجود ندارد، نباید در پاکسازی چشم و پوست سهل انگاری شود.

پاک کننده های تک فاز

پاک کننده های محلولی که به صورت تک فاز ساخته می شوند، شوینده های معمولی چشم و لب به شمار می روند. توجه به نوع پوست برای اینگونه پاک کننده ها نیز حائز اهمیت خواهد بود. افرادی که پوست دور چشم آن ها چرب است، می توانند بدون نگرانی از این محصول برای پاک کردن آرایش چشم خود بهره ببرند.

پاک کننده های دو فاز

برای پاک کردن آرایش چشم افرادی که پوست اطراف چشم آن ها چرب نیست، محلول شوینده و پاک کننده آرایش چشم به صورت 2 فاز تولید شده است که در کنار پاکسازی قدرتمند هیچ آسیبی به چشم، مژه و پوست دور چشم نخواهد زد.

این محلول با ایجاد یک لایه نرم و لطیف روی پوست اطراف چشم به تنظیم رطوبت و چربی این ناحیه کمک می کند. پیش از استفاده از این محلول به جهت پاک کردن آرایش چشم باید آن را به خوبی تکان داد و سپس پد آغشته به محلول را به آرامی روی پلک کشید.

فواید پاک کننده آرایش چشم

لزوم استفاده از پاک کننده های آرایش چشم موجب افزوده شدن برخی از ویژگی های بی نظیر دیگر توسط تولید کنندگان شده است که می توان با یک تیر چند هدف را نشانه گیری کرد. علاوه بر پاکسازی این ناحیه، شوینده و پاک کننده آرایش چشم فواید دیگری را نیز به دنبال خواهد داشت که شامل موارد ذیل می شود:

 • تقویت مژه
 • شفافیت پوست
 • پیشگیری از تیرگی پلک
 • عدم ایجاد حساسیت و ضد التهاب
 • جلوگیری از بروز چروک اطراف چشم
 • ایجاد نرمی و لطافت پوست دور چشم
 • تنظیم رطوبت و چربی پوست اطراف چشم
 • آبرسانی و جلوگیری از خشکی پوست دور چشم

بهترین برندهای سازنده شوینده و پاک کننده آرایش چشم

همانطور که آرایش کردن در میان بانوان از محبوبیت بالایی برخوردار است، باید پاکسازی آن نیز به شدت مورد توجه، دقت و وسواس قرار گیرد. استفاده از شوینده و پاک کننده آرایش چشم مرغوب و اصل در گرو انتخاب صحیح خواهد بود.

اگرچه که کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی باید مورد تایید باشند، ولی در کنار آن موضوع قیمت نیز حائز اهمیت است. یکی از دلایلی که برندهای معتبر محصولات بهداشتی در سراسر دنیا به رقابت در مورد آن می پردازند، ارائه بهترین کیفیت در کنار قیمت اقتصادی به طرفداران خود است. در میان این نام های معتبر که پیشینه خوبی در زمینه محصولات با کیفیت خود دارند، نام برندهای نوتروژینا Neutrogena، پرایم Prime، مای My، الارو Ellaro و ... بیش از سایرین به چشم می خورند.

خرید شوینده و پاک کننده آرایش چشم از فروشگاه اینترنتی مدیسه

بدون شک انتخاب شوینده و پاک کننده آرایش چشم در میان نام و محصولات متنوع بازار کار چندان راحتی به نظر نمی رسد. علاوه بر این مشغله کاری افراد اجازه مقایسه حضوری کیفیت و قیمت را به آن ها نخواهد داد. خرید آنلاین از فروشگاه مدیسه که امکان بررسی ویژگی و قیمت محصولات را در مدت زمان بسیار کمی فراهم می کند، می تواند راهکار بسیار خوبی محسوب شود. علاوه بر این، مدیسه با ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت دغدغه خرید با اطمینان از محصولات اصل را به خرید و تجربه ای شیرین برای دنبال کنندگان خود مبدل می سازد.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید