بی رنگ کننده و دکلره

بر صفحه

 1. کرم اکسیدان 6% ویکو 1000ml Weeko
  ‎175,000 تومان

 2. کرم اکسیدان 9% ویکو 150ml Weeko
  ‎30,500 تومان

 3. پودر دکلره آبی فاقد غبار 50ml بیول
  ‎18,600 تومان
بر صفحه

 

بی رنگ کننده و دکلره

بی رنگ کننده و دکلره مو، همانطور که از اسمش مشخص است، موجب بی رنگ کردن موها می شود.  معمولا افرادی که موهای تیره دارند و می خواهند موهای خود را روشن کنند، از بی رنگ ‌کننده و دکلره استفاده می کنند. از آن جایی که رنگ های روشن بسیار پرطرفدار است، بسیاری از خانم ها و برخی از آقایان ایرانی از بی رنگ کننده و دکلره استفاده می کنند. برای خرید بی رنگ کننده و دکلره بهتر است با انواع مواد بی رنگ کننده مو  و اینکه روش دکلره کردن چگونه است، آشنا شد.

با دکلره کردن چه اتفاقی برای مو می افتد؟

بی رنگ کننده و دکلره، رنگ دانه های مو را از بین می برد و آن را کاملا بی رنگ می کند، تا رنگ جدید، به خوبی روی مو بنشیند. همانطور که مشخص است دکلره کردن یک فرایند شیمیایی است که به وسیله یک آرایشگر متخصص یا خود فرد قابل انجام است. برای افرادی که هیچ آگاهی از روند دکلره کردن ندارند، پیشنهاد می شود حتما به متخصص رنگ و دکلره مو مراجعه کنند، زیرا ممکن است موهای خود را بسوزانند.

انواع بی رنگ کننده و پودر دکلره

پودرهای دکلره به 3 دسته پودر دکلره آبی، بنفش و سفید تقسیم می شوند. قوی ترین پودر دکلره آبی و ضعیف ترین آن بنفش است.

خرید پودر دکلره آبی

برای کسانی که موی خیلی تیره دارند و می خواهند آن را کاملا روشن کنند، استفاده می شود. این پودر از نارنجی شدن مو جلوگیری می کند.

خرید پودر دکلره سفید

برای افرادی که به هایلایت کردن موهای خود علاقه دارند، این پودر گزینه مناسبی است. این پودر از زرد شدن مو جلوگیری می کند.

خرید پودر دکلره بنفش(بی رنگ کننده)

برای پوست های حساس کاربرد دارد.

با دکلره، همه موها سفید نمی شوند!

نکته ای باید قبل از دکلره کردن دانست این است که هر مویی تا یک اندازه بی رنگ کننده و دکلره را می پذیرد! بنابراین اول باید دکلره کرد و بعد با توجه به رنگ پایه، رنگ موی مورد نظر را خریداری شود.

 

رنگ پایه

رنگ موی انتخابی

رنگ پایه سفید، زرد روشن

بلوند روشن، بلوند طلایی، بلوند زیتونی

رنگ پایه قرمز، نارنجی

قهوه ای پایه 4، بلوطی، مسی

رنگ پایه زرد نارنجی

قهو ای روشن، بلوند تیره

 

مواد لازم برای بی رنگ و دکلره کردن مو

برای دکلره کردن مو به یک سری مواد و تجهیزات نیاز است که عبارتند از :

 • اکسیدان

اکسیدان 6، 9، 12 در بازار با کیفیت خوب و قیمت های متنوع موجود است، اکسیدان 6 برای موهای حساس، اکسیدان 9 برای انواع موها و اکسیدان 12 با خاصیت روشن کنندگی بالا.  

 • پودر یا کرم دکلره یا بی رنگ کننده
 • کرم یا وازلین(برای جلوگیری از آسیب به پوست)
 • ظرف رنگ
 • شانه
 • کاوری برای رنگ نگرفتن بدن مثل پیشبند یا بلوزی که دیگر استفاده نمی شود.

در صورتی که کاربران هر کدام از این تجهیزات را ندارند، می توانند آن را از فروشگاه اینترنتی مدیسه با قیمت مناسب خریداری کنند.

مراحل گام به گام دکلره کردن

مقداری پودر دکلره یا بی رنگ کننده با اکسیدان مخلوط و به فاصله یک سانتی متر از ریشه مو آغشته شود. حال زمان استراحت فرا رسیده است. بعد از مقداری مکث، موهای آغشته به مواد دکلره شسته شود. دوباره به موها استراحت داده شود (مدت زمان استراحت 30 دقیقه) و سپس موها رنگ شده و بعد از یک ربع شسته شود.  

برندهای معتبر محصولات بی رنگ کننده و دکلره

برندهای معتبر ایرانی و خارجی زیادی با قیمت های متنوع و کیفیت های عالی، برای خرید بی رنگ کننده و دکلره وجود دارند از جمله برند باکیفیت بی رنگ کننده و دکلره گپ (gap)، مارک معتبر بی رنگ کننده و دکلره بیول (biol)، برند بی رنگ کننده و دکلره آتوسا (atousa)، برند بی رنگ کننده و دکلره استیل (steel)، برند بی رنگ کننده و دکلره سی گل (seagull)، مارک بی رنگ کننده و دکلره دوماسی (domacy) و...

قیمت بی رنگ کننده و دکلره

قیمت بی رنگ کننده و دکلره به کیفیت مواد تشکیل دهنده و برند آن بستگی دارد. افراد با توجه به بودجه خود می توانند بی رنگ کننده با قیمت ارزان و کیفیت خوب تا قیمت های منصفانه و گران خریداری کنند.

خرید آنلاین بی رنگ کننده و دکلره از فروشگاه مدیسه

شما کاربران گرامی می توانید انواع بی رنگ کننده و پودر دکلره را در قیمت های مقرون به صرفه و برندهای معتبر و با کیفیت از فروشگاه آنلاین مدیسه خریداری کنید. همچنین می توانید از بخش مقایسه محصولات، انواع بی رنگ کننده و دکلره را مانند پودر دکلره آبی، پودر دکلره بنفش و... با هم مقایسه کنید و بهترین انتخاب را برای خرید مواد بی رنگ کننده مو و دکلره داشته باشید.

 

لطفاً منتظر بمانید ...
همه محصولات را بررسی کردید