topheader

topheaderبر صفحه
برای جستجوی شما هیچ نتیجه‌ ای یافت نشد.

خرید موس و فوم مو

خرید موس و فوم مو از رفتارهای بسیار پرتکرار در فرایند مراقبت و بهداشت و زیبایی مو است. انواع موس و فوم مو ( به انگلیسی Hair mousse and foam ) از جمله محصولات لاین حالت دهنده مو هستند. مهمترین ویژگی این محصول؛ حالت دهندگی به موها و حجیم نمودن آنها است. از بین بردن حالت وز موها، محافظت از مو در برابر اشعه فرابنفش، عدم ایجاد چربی روی موها، براق نمودن موها، ساختار سبک و... از دیگر ویژگی های موس مو هستند. محدودیتی در استفاده از موس یا فوم مو وجود نداشته و همه افرادی که دارای موهای بی حالت، وز، نازک، کم پشت و... هستند؛ می توانند از این محصول استفاده کنند. بسیاری از ترکیبات به کار رفته در موس مو و ژل مو مشترک هستند، اما بین موس و ژل مو تفاوت وجود دارد.

فوم های حالت دهنده متنوعی وجود دارند که هر کدام در مقایسه با سایر موس ها دارای ویژگی های خاص خود هستند. موس حجم دهنده، موس صاف کننده، موس ویژه موهای رنگ شده، موس نگهدارنده و... از جمله موس و فوم های مو می باشند. در این مطلب، ویژگی های انواع موس مو بررسی شده است تا بتواند راهنمای خرید مناسبی باشد.

شیوه استفاده اصولی از موس و فوم مو

طریقه مصرف موس مو بدین نحو است که در ابتدا باید موها تمیز و مرطوب شوند. سپس یک مقدار از موس را در کف دست پخش نموده و موس را به شکل یکنواختی با حالت دلخواه بر روی موها مالید تا به ریشه موها برسد. سپس به منظور حجیم نمودن موها، آنها را به آرامی سشوار کشیده و باید در نهایت با ملایمت، موها را شانه کشید.

 

دیدن، مقایسه، قیمت و خرید انواع محصولات واکس و پودر مو

 

بهترین برندهای موس و فوم مو موجود در بازار

انواع برندهای خارجی و ایرانی با کیفیت و معتبر؛ موس و فوم مو را به عنوان یکی از محصولات حالت دهنده مو تولید می کنند. برخی از این برندها عبارتند از: تافت (Taft)، نیوآ (Nivea)، پنتن (Pantene)، کلیون (CLIVEN)، ردیست (redist) و ... که در ادامه ویژگی های برخی از این برندها ذکر شده است.

مزایای استفاده از موس و فوم حالت دهنده مو برند تافت (Taft)

موس و فوم مو مارک تافت (Taft) برای انواع مو مناسب بوده و دارای ماندگاری 48 ساعته است. استفاده از این محصول سبب از بین رفتن حالت طبیعی مو نمی شود و برای هر دو حالت مرطوب و خشک، قابل استفاده است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به عدم ایجاد چسبندگی، رفع حالت وز مو، محافظت از موها و... اشاره کرد.

ویژگی ها و فواید موس مو مارک نیوآ (Nivea)

موس و فوم مو برند آلمانی نیوآ (Nivea) دارای ویتامین B3 و Panthenol است. این محصول، حالت موها را به مدت 24 ساعت حفظ می کند. این موس مو سبب ایجاد چسبندگی در موها نشده و حالت وز مو را از بین می برد.

موس و فوم مو برند پنتن (Pantene)؛ فرم دهنده عالی موها

موس حالت دهنده مو مارک پنتن (Pantene) محصول کشور آلمان است که از وز شدن موها جلوگیری می کند. این محصول به عنوان فرم دهنده ای عالی به شمار می آید. ماندگاری و قدرت نگهدارندگی بالا از دیگر ویژگی های موس مو برند آلمانی پنتن (Pantene) می باشند.

موس حالت دهنده مو ۷ ویتامین کلیون و فواید آن

این موس و فوم مو، حالت موها را به مدت طولانی حفظ کرده و حالت چسبندگی در موها ایجاد نمی کند. این محصول به عنوان یک ویتامینه مو حاوی 7 ویتامین بوده و موها را خوش حالت و درخشان می کند.

ویژگی های موس حالت دهنده مو  برند ترکیه ای ردیست (redist)

موس و فوم مو برند ردیست (redist) محصولی ترکیه ای است که دارای ویژگی حجم دهندگی و حالت‌دهی به موها می باشد. این محصول بدون ایجاد چربی، حالت وز موها را برطرف می کند. دو ویژگی نرم کنندگی و محافظت از مو نیز سبب محبوبیت بیشتر این محصول شده‌اند.

چه عواملی بر تعیین قیمت موس مو اثر می گذارند؟

مانند سایر محصولات آرایشی و بهداشتی، عواملی همچون برند تولید کننده، حجم محصول، عملکرد و ویژگی های آن و ... در تعیین قیمت نهایی موس و فوم های مو اثرگذار می باشند.

خرید انواع برندهای موس مو با قیمت مناسب از فروشگاه مدیسه

فروشگاه مدیسه به عنوان یک مرکز خرید معتبر در فضای آنلاین، بهترین برندهای ایرانی و خارجی موس و فوم مو را گردآوری نموده است. قیمت مناسب و ارزان، ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت از جمله ویژگی های انواع موس و فوم مو موجود در فروشگاه اینترنتی مدیسه می باشند.